Jack Wolfskin wspiera WOŚP – Licytacja kurtki Kobiety Na Krańcu Świata!

Jack Wolfskin wspiera WOŚP – Licytacja kurtki Kobiety Na Krańcu Świata!

Finał Wielkiej Orkiestry za nami, jednak licytacje specjalne dopiero nabierają rozpędu. Z tej okazji Jack Wolfskin Polska i Ambasadorka marki – Martyna Wojciechowska postanowili wspólnie przekazać wyjątkowy prezent, jakim jest THE COOK PARKA!

W tej dokładnie kurtce, w marcu 2018 roku na Spitsbergenie, Martyna Wojciechowska odwiedziła bohaterkę pierwszego odcinka 10., jubileuszowego sezonu programu „Kobieta na krańcu świata”.

Wilcza łapka towarzyszyła Martynie już w Mongolii, Boliwii i Pakistanie. Prawdziwe wyzwanie przyszło na Spitsbergenie. Podczas realizacji programu, ekipa pracowała przy odczuwalnej temperaturze -30’C. Z myślą o komforcie pracy w tak skrajnych warunkach, Jack Wolfskin wyposażył załogę w najcieplejsze kurtki z zimowej oferty – model THE COOK PARKA. To kurtka wypełniona kaczym puchem, z wiatroszczelną technologią Stormlock, fartuchem śnieżnym i kapturem ze sztucznym futrem, w którym zastosowano warstwę syntetycznej ociepliny MICROGUARD SILVER. Obojętne, czy chodzi o wyprawę psim zaprzęgiem, ekspedycję arktyczną, czy zimową wycieczkę do Laponii – kurtka THE COOK PARKA to perfekcyjne wyposażenie.

Wyjazd wspomina także załoga Jack Wolfskin Polska: Za Martynę i ekipę przez cały czas trzymaliśmy mocno kciuki, śledziliśmy social media i cieszyliśmy się z wiadomości, które spływały: „Wrażenia niesamowite. Kurtki fantastyczne. Było w nich optymalnie ciepło”.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć nagrywanie kolejnej niesamowitej historii na krańcu świata, a teraz możemy przekazać kurtkę do aukcji charytatywnej.

Kurtka przekroczyła już swoją wartość, licytacja kończy się 22.01. Link do aukcji charytatywnej znajduje się tutaj: https://aukcje.wosp.org.pl/hit-kurtka-martyny-wojciechowskiej-spitsbergen-i8819203

Zapraszamy!

Translate »