Jack Wolfskin zaskakuje nową odsłoną fashion

Jack Wolfskin zaskakuje nową odsłoną fashion

Duża przestrzeń, świeże grafiki, drewno, starannie przemyślany visual na półkach i lekkie konstrukcje przywodzą na myśl sklepy typu fashion. I to właśnie odważne połączenie strefy fashion, active i outdoor wyróżnia markę, oferując odzież funkcjonalną, dobrej jakości ale i z coraz skrupulatniej projektowanym designem w towarzystwie odważnych kolorów.

W lipcu tego roku, Jack Wolfskin przeprowadził reopening jednego ze swoich lokali w Westfield Shopping Center w Londynie. Nowy lokal jak i pozostałe mu podobne, ukazują kierunek w którym podąża marka. W Polsce także dostrzegalne są rewolucje w salonach, wiosną zrealizowano remont w Złotych Tarasach, a w najbliższy weekend 16.09 zmianami pochwalić się będzie mógł sklep stacjonarny w gdańskiej Galerii Bałtyckiej. Z tej okazji, klienci mogą liczyć  na weekendową obniżkę -15% na całość świeżo wprowadzonej kolekcji jesień-zima 2017.

Jak mówi Michał, kierownik jednego z salonów Jack Wolfskin w Polsce: „W salonach z nowoczesną witryną, gdzie dominuje ekspozycja w stylu design, dostrzegalny jest większy ruch osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z outdoorem. Polski klient cały czas przyzwyczaja się do żywych kolorów i odsłony „fashion” naszej oferty. Dotychczas kolory takie jak: czerń, brąz i szarość były dominującymi, uważanymi za jedyne i słuszne w odzieży outdoorowej. Zauważamy jednak nieśmiałą, (choć zagranicą już ogólnie przyjętą) akceptację żywszych odcieni: fioletu, zieleni, „hot coral” czy pomarańczy. Dbałość o nowoczesny wygląd salonu ma znaczenie, jednak to przymierzenie odzieży w kolorze, z którym się wcześniej nie miało do czynienia jest kluczowe przy podjęciu decyzji zakupowej.”

A jak Wy postrzegacie intensyfikację charakteru fashion w branży outdoor? O tym, w którym kierunku idą kolekcje Jacka Wolfskin, klienci mogą się przekonać sprawdzając najnowszą kolekcję inspirowaną dziką Kanadą.

Jack Wolfskin posiada sieć blisko 900 sklepów detalicznych na całym świecie, co pozwala marce tworzyć i utrzymywać globalną, kreującą trendy pozycję na rynku odzieży outdoorowej, nie tylko w swoim rodowitym kraju (Niemcy) ale i w Europie i na świecie.

Translate »