Jakie buty na Red Bull 400?
Competitors seen during Red Bull 400 in Zakopane, Poland on August 18, 2018 // Tomek Gola/Red Bull Content Pool // AP-1WMN21VPS2111 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

Jakie buty na Red Bull 400?

Red Bull 400 to najtrudniejsze 400 metrów w Twoim życiu. Czeka Cię wymagający bieg na szczyt skoczni narciarskiej, którego każdy metr będzie prawdziwym testem dla organizmu. Pobiegniesz po trawie i igielicie, czeka Cię wspinaczka po siatkach rozpiętych w stromszych miejscach i drewnianych stopniach.

Potrzebujesz lekkich butów, zaprojektowanych z myślą o jak największej efektywności na podbiegach i zapewnieniu przyczepności w każdych warunkach. Najlepiej sprawdzą się buty przeznaczone do biegów terenowych i po zróżnicowanej nawierzchni, takie jak New Balance FuelCore NITREL Trail V3.

Competitors seen during Red Bull 400 in Zakopane, Poland on August 18, 2018 // Kin Marcin/Red Bull Content Pool // AP-1WMKZZ7XW2111 // Usage for editorial use only // Please go to www.redbullcontentpool.com for further information. //

Dzięki podeszwie środkowej REV-Lite wykonanej z materiałów, które są o 30% lżejsze od pianki EVA tradycyjnie stosowanej w tej części buta, ważą one jedynie 298 gram! Niczym z myślą o starcie w Red Bull 400 zaprojektowana została też podeszwa AT tread, która jest kombinacją bieżnika butów biegowych i trailowych. Dzięki niej przyczepność, będzie Twoim ostatnim zmartwieniem w czasie wspinaczki na szczyt Wielkiej Krokwi. Kiedy kolejne partie mięśni Twoich nóg wystawiane będą na trudną próbę, a co za tym idzie każdy następny krok będzie nieco mniej precyzyjny i ostrożny, przyda się więc dodatkowa warstwa zabezpieczająca Toe protect w okolicach palców.

New Balance FuelCore NITREL Trail V3 to buty stworzone, by podjąć każde wyzwanie, jakie spotkasz na szlaku. Nawet, gdy wiedzie on na szczyt Wielkiej Krokwi.

Translate »