JAM Replay – muzyka w plenerze

JAM Replay – muzyka w plenerze

Rynek głośników mobilnych rozrasta się w zastraszającym tempie. Jednym z producentów takich urządzeń jest JAM, który w swoim portfolio może pochwalić się między innymi głośnikami o ciekawym, nowoczesnym designie czy produktami o niewielkich gabarytach stylizowanymi na sprzęt retro.

HXP250BL_Hero

Jedną z propozycji marki jest Replay – przenośny głośnik o ciekawej formie przypominającej… kubek. Urządzenie jest nie większe od połowy przeciętnej piłki do baseballa – pomimo swoich małych wymiarów charakteryzuje się czystymi dźwiękami wysokimi oraz głębokimi basami.

Dzięki swojej gumowanej powierzchni oraz możliwości buforowania muzyki za pośrednictwem Bluetooth w odległości do 9 m od urządzenia magazynującego, głośnik z pewnością sprawdzi się wśród amatorów spotkań plenerowych. Za mobilnością produktu przemawia również pojemna bateria, pozwalająca na korzystanie z niego do 5 godzin przy pełnym naładowaniu.

Podobnie jak inne modele tego producenta, JAM Replay wyposażony został w mikrofon i przycisk rozmowy telefonicznej, które umożliwiają odbieranie i rozmowę bez konieczności sięgania po komórkę.

Urządzenie kosztuje około 142 zł.

Zobacz wideo jak prezentuje się JAM Replay

HXP250RD_HeroFront

Cechy urządzenia:

Bluetooth; 9 metrów zasięgu

Wbudowana bateria oferuje do 5h bezprzewodowego grania

Gumowana obudowa

Wbudowany mikrofon i możliwość odbierania rozmów telefonicznych

4 warianty kolorystyczne: czarny, czerwony, niebieski, szary

HXP250BK_Hero

O JAM

Ekspert w produkcji elektroniki użytkowej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku amerykańskim i światowym. Firma zapewnia, że wraz z pragnieniem dostarczania sprzętu o najwyższej jakości dźwięku od samego początku zwraca uwagę przede wszystkim na potrzeby użytkownika. JAM wciąż stara się poszukiwać jak najlepszych rozwiązań w produkcji swoich urządzeń, a ich główną maksymą, którą kierują się podczas rozwijania swoich produktów jest zdobycie pełnego zaufania każdego klienta.

Translate »