Jesienna kurtka i zimowa bluza – nowe midlayery od Helly Hansen

Jesienna kurtka i zimowa bluza – nowe midlayery od Helly Hansen

Komfort termiczny to podstawa każdej dobrej przygody. Odzież techniczna powinna zapewniac ciepło, być lekka, niezawodna i pozwalać nam czuć pełnie życia i czerpać przyjemność z wyzwań jakie niesie nam natura. W nowej kolekcji Helly Hansen znajdziemy propozycje, które idealnie sprawdzą się jako samodzielna kurtka na jesień oraz jako warstwa wewnętrzna na zimę.

51755_990_HERO 51757_899

Odin Flow Jacket to świetne rozwiązanie podczas uprawiania sportów outdoorowych, ponieważ dzięki ulepszonemu systemowi H2Flow zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła. Kurtka posiada także wstawki softshell, które zapewniają nie tylko lepszą oddychalność, ale także są istotnym elementem wzmacniającym całą konstrukcję, czyniąc ją odporną na zniszczenia i przetarcia.
ULLR Midlayer Jacket to idealne rozwiązanie podczas bardzo intensywnej aktywności fizycznej, ponieważ ta wewnętrzna kurtka wyposażona została w rewolucyjny system odprowadzania wilgoci Lifa Flow. Podwójnie tkany polar znakomicie zatrzymuje również ciepło, co sprawia, że przy nieco łagodniejszych warunkach może być ona noszona również jako samodzielna kurtka. Podobnie zastosowanie ma Vertex Stretch Midlayer. To propozycja z unikatowym rozwiązaniem – tkaniną o strukturze plastrów miodu, gdzie w zagłębieniach zbiera się ogrzane powietrze, tym samym zapewniając dodatkową warstwę izolacyjną bez obciążenia. Kurtka bardzo dobrze sprawdzi się podczas intensywnego trekkingu.

FW 2016

FW 2016

FW 2016

FW 2016

Wszystkie kurtki wyposażone są w sztuczną ocieplinę, która nie obciąża ich, dzięki czemu są lekkie i ciepłe. Każdy miłośnik sportów outdoorowych doceni je za wygodę, funkcjonalność i gwarancję ochrony. W ofercie znajdziemy zarówno stonowane propozycje kolorystyczne – granat i khaki, jak i bardziej żywe – czerwień czy limonka.

Aby zapoznać się z szerszą ofertą Helly Hansen zapraszamy do sklepów stacjonarnych oraz na stron internetową http://www.hellyhansen.com/

Translate »