Kamik z nową, jesienno – zimową kolekcją outdoorową, już w Polsce

Kamik z nową, jesienno – zimową kolekcją outdoorową, już w Polsce

Kamik, słynna kanadyjska marka i producent specjalistycznych butów outdoorowych, przedstawia swoją kolekcję na sezon jesień – zima 2015. Obejmuje ona wysokiej jakości obuwie outdoorowe oraz miejskie przeznaczone do użytku zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wyłącznym dystrybutorem kolekcji na Polskę jest RAVEN.

logo-Kamik

Założona niemal 120 lat temu marka obecna jest w 45 krajach na całym świecie, od 2011 roku również w Polsce. Jej najnowsza kolekcja obejmuje jesienno – zimowe obuwie dla całej rodziny, zaprojektowane z myślą o aktywności na świeżym powietrzu. Znajdują się tu zarówno modele przeznaczone do rekreacji w terenie dla amatorów, specjalistyczne obuwie trekkingowe dla pasjonatów górskich wycieczek, jak również buty przeznaczone dla myśliwych, wędkarzy czy grzybiarzy. Sporą część kolekcji zajmują dziecięce śniegowce oraz damskie buty miejskie w stylu fashion.

kamik

Wszystkie modele z kolekcji, niezależnie od ich przeznaczania, charakteryzują się najwyższą odpornością na nieprzechylne warunki atmosferyczne, również te skrajnie zimowe.

„W procesie produkcji Kamik czerpie ze swoich wieloletnich doświadczeń i ciągłego rozwoju myśli technologicznej, stawiając na własne, autorskie patenty. Stale pracuje nad ulepszaniem swojego obuwia, dostosowując się do wzrastających oczekiwań konsumentów. Dziś nie wystarczy, że but jest wodoodporny i zapewnia użytkownikowi ciepło. Musi również wychodzić naprzeciw trendom modowym oraz dawać poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od sytuacji, w której znajdzie się ich użytkownik. Ponadto, coraz ważniejsze w świadomości konsumentów jest to, aby producent w swojej działalności nie tylko nie szkodził środowisku przyrodniczemu, ale wręcz wspierał działania na rzecz jego ochrony. Kamik spełnia wszystkie powyższe warunki” – podkreśla Rafał Ziobro, współwłaściciel RAVEN.

kamik2

Jesienno – zimowa kolekcja Kamika jest dopiero początkiem ekspansji marki w Polsce. Firma RAVEN myśli o kolekcjach na kolejne sezony i stopniowo zamierza zwiększać w Polsce dostępność asortymentu oferowanego przez kanadyjskiego producenta.

Translate »