Kolekcja odzieży technicznej do biegania CimAlp

Kolekcja odzieży technicznej do biegania CimAlp

Czy słyszeliście kiedyś o słowie „Montagnard”? To barwne i autentyczne francuskie słowo, którym określa się ludzi żyjących wysoko w górach i borykających się z trudnymi warunkami klimatycznymi. Słowo pełne znaczenia i wartości: autentyczność, solidarność, pokora. W 1964 roku założyciele CIMALP byli prawdziwymi Montagnardami. Od tego czasu wszyscy staramy się żyć zgodnie z tym dziedzictwem, a nasza nowa kolekcja produktów biegowych „French Montagnard” nie jest wyjątkiem. Kolekcja obejmuje 20 ponadczasowych i zaawansowanych technicznie produktów, zaprojektowanych tak, aby inspirować biegaczy w każdym wieku, każdej płci i narodowości. Których napędza natura i autentyczność, nawet gdy goni ich czas.

Kolekcja French Montagnard będzie dostępna od piątku 1.04. od godz. 10.00. Tylko na www.cimalp.pl Mamy przyjemność ją Państwu zaprezentować

French Montagnard – Ultralekka koszulka do biegania

Wykonana z lekkiej, technicznej siateczki zapewniającej szybkie schnięcie, ta wysokiej jakości koszulka doskonale odprowadza wilgoć. Zastosowana w niej technologia CIMAFRESH® ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów i bakterii. Wyjątkowo cienka i lekka (120 g), może być pakowana do kieszeni do samodzielnego przechowywania.

Technologia antyzapachowa CIMAFRESH® zapewnia optymalne zarządzanie wilgocią. Opiera się ona na specjalnej konstrukcji siatki (w kwadraty), która wspomaga szybkie odprowadzanie potu, aby skóra pozostała sucha, oraz na naturalnej obróbce opartej na solach srebra, która zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnych zapachów.

Ochrona przed promieniowaniem UV UPF 30
179 zł tylko na www.cimalp.pl

French Montagnard – 2 W 1 Spodenki do biegania

Spodenki łączą w sobie dopasowane wewnętrzne spodenki. Spodenki zewnętrzne są bardzo przewiewne i bardzo lekkie. Posiadają również duży siatkowy pas z 6 dużymi kieszeniami (w tym 2 zapinane na zamek błyskawiczny), które zapobiegają uczuciu niepewności. Lekkie i oddychające, wykonane są z CIMAFLEX®, rozciągliwej własnej tkaniny firmy CIMALP, która zapewnia lepszą regulację termiczną i lepsze dopasowanie.

• 4 duże kieszenie wokół pasa
• 2 kieszenie po bokach, zapinane na zamek
• Płaskie szwy ograniczające tarcie i podrażnienia
• Elastyczny pas ze sznurkiem do ściągania
• Ochrona przed promieniowaniem UV UPF 30.

Technologia CIMAFLEX® zapewnia doskonałą oddychalność i swobodę ruchów, ponieważ tkanina jest dwa razy bardziej rozciągliwa niż tkanina tradycyjna. Zapewnia to niesamowitą swobodę, komfort i elastyczność.
299 zł tylko na www.cimalp.pl

French Montagnard – ultralekka czapka do biegania

Lekka, oddychająca i najwyższej jakości. Czapka „French Montagnard” zapewnia doskonałą ochronę przeciwsłoneczną (UPF50), jest lekka, dzięki czemu można o niej zapomnieć podczas wysiłku, a także charakteryzuje się doskonałą oddychalnością, dzięki czemu wchłania i odprowadza pot. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i widoczności posiada odblaskowe nadruki.

119 zł tylko na www.cimalp.pl

Translate »