Konkurs KROSS: zostań rowerowym maratończykiem!

Chcielibyście wygrać rowerowy maraton? Tego zagwarantować nie możemy – ale jesteśmy w stanie bardzo pomóc w realizacji tego celu. W konkursie zorganizowanym przez firmę KROSS do wygrania jest znakomity rower Level B9 oraz opieka treningowa Bogdana Czarnoty – doświadczonego zawodnika MTB z KROSS Racing Team.

kross2

Nagrody w konkursie są niezwykle atrakcyjne dla wszystkich miłośników kolarstwa – do wzięcia jest znakomity rower KROSS Level B9. Ten świetny jednoślad zbudowany jest w oparciu o superlekką, karbonową ramę – wyposażono go m.in. w amortyzator powietrzny z blokadą skoku Rock Shox XC 32 TK Solo Air, hydrauliczne hamulce tarczowe Avid Elixir 1 Disc, doskonałą tylną przerzutkę Shimano XT z 30 biegami oraz trzykomorowe obręcze WTB SpeedDisc Cross Country w wersji 29″.

To naprawdę rewelacyjny rower dla wszystkich mniej i bardziej zaawansowanych kolarzy – ale w tym konkursie jest on tylko dodatkiem do drugiej części nagrody głównej: roku treningów pod okiem Bogdana Czarnoty oraz wsparcia podczas startów na wybranych maratonach rowerowych. W skład tego „pakietu” treningowego wchodzą m.in. badania wydolnościowe, opracowanie indywidualnych planów treningowych oraz konsultacje, wskazówki itp.

Kross_konkurs_MTB

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę www.rowerowymaratonczyk.pl, zarejestrować się w dostępnej poprzez Facebook aplikacji, odpowiedzieć na pytanie dotyczące roweru Kross Level B9 oraz krótko opisać swoje doświadczenia rowerowe. Zwycięzca wyłoniony zostanie po zakończeniu konkursu (na zgłaszanie się macie czas do 31.12.2012 ) i ogłoszony na stronie 10 stycznia 2013 r.

Od tego momentu, będziecie mieli okazję obserwować zmagania naszego wybranka w wyścigu o lepszą formę, lepszą pozycję na starcie, a może o ukończenie maratonu bez zmęczenia?

O firmie Kross:
Kross jest jednym z największych polskich producentów rowerów. Oferta firmy to cała gama jednośladów: począwszy od profesjonalnych konstrukcji dla zawodowych kolarzy, poprzez wysokiej klasy rowery górskie, do komfortowych rowerów trekkingowych oraz stylowych miejskich. Głównymi atutami Kross są: dwudziestoletnie doświadczenie, wysoka jakość, zespół młodych, zdolnych projektantów oraz nowoczesny zakład produkcyjny – dzięki nim firma skutecznie konkuruje technologicznie i wizerunkowo ze światową czołówką producentów rowerów na świecie. Jednoślady marki Kross to połączenie wysokiej jakości, nowoczesnego designu  i bardzo atrakcyjnej ceny. Więcej informacji o firmie i jej produktach znaleźć można na www.kross.pl.

  • Amy

    Co prawda mam już rower Kross, ale chętnie wezmę udział w tym konkursie ;D Hmm a doświadczeń rowerowych mam sporo.

Translate »