Kotelnica Białczańska gotowa na Red Bull Bieg Zbójników 2016!

Kotelnica Białczańska gotowa na Red Bull Bieg Zbójników 2016!

Red Bull Bieg Zbójników zbliża się wielkimi krokami. Na trasach biegowych w Białce Tatrzańskiej spotkać można trenujących zawodników, którzy przygotowują się do walki o tytuł Zbója Roku. Otoczona góralskim klimatem rywalizacja, z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji nie tylko uczestnikom zawodów, ale również kibicom zgromadzonym na miejscu. Do 25 lutego można jeszcze skorzystać z najniższej opłaty startowej, a już w sobotę, 27 lutego Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska gościć będzie biegaczy o prawdziwie zbójeckim charakterze.

Najważniejszą cechą każdego zbója było sprawne poruszanie się po górach i spryt, dlatego w różnych punktach trasy zawodnicy napotkają przeszkody, które nie będą trudne, ale mogą wybić z rytmu. Finał imprezy zaplanowany jest na szczycie Jankulakowskiego Wierchu. Każdy uczestnik zawodów po pokonaniu tak wymagającego biegu z pewnością poczuje ogromną satysfakcję. Pierwszym sześciu kobietom i sześciu mężczyznom zostaną wręczone nagrody, które ufundowali sponsorzy: Thule, Odlo, GoPro i OS1st. Tymczasem wszyscy uczestnicy w pakiecie startowym znajdą czapkę marki Odlo, która jest w pełni oddychająca, chroni głowę przed wiatrem i z pewnością dostarczy komfortu podczas samego biegu.

Trasy biegowe w Białce Tatrzańskiej od kilku tygodni są znakomicie przygotowane i można spotkać na nich wielu miłośników biegówek, którzy przygotowują się do zawodów. W sobotę 13 lutego odbył się pierwszy otwarty trening Red Bull Bieg Zbójników z Anią Guzik, dyrektor sportową wydarzenia. To nie koniec niespodzianek jakieczekają na biegaczy narciarskich. Kolejny trening z instruktorką odbędzie się 26 lutego w godzinach wieczornych. Ze względu na bliski termin zawodów spotkanie nie będzie tak intensywne jak poprzednie, ale może stać się znakomitą okazją do zadania pytań o technikę, trasę, ubiór lub o to co zjeść na śniadanie lub jak się dobrze nastroić przed samym biegiem.

Szykuj sprzęt biegowy i stań się częścią zbójeckiej przygody!

Zarejestruj się na zawody: www.redbull.pl/biegzbojnikow.

Red Bull Bieg Zbójników fot.Marcin Kin_Red Bull Content Pool

III EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska

27 lutego 2016 – start zawodów godzina 12:00

Opłata startowa:

40 zł – do 25.02 godz. 14.00

50 zł – na miejscu w biurze zawodów

Translate »