Kto wygra rywalizację firm na 4Rest Run?

Kto wygra rywalizację firm na 4Rest Run?

Podczas zawodów 4Rest Run, które odbędą się 17 września 2017 r. w Puszczy Niepołomickiej, w pięknych okolicznościach przyrody wystartują drużyny 4-osobowe. W biegu uczestniczą przyjaciele, teamy sportowe i członkowie grup biegowych.

4Rest Run w tym roku odbywa się po raz trzeci. Od początku historii zawodów bonami zakupowymi od marki Regatta nagradzane są miejsca od 1 do 3 w kategoriach drużyn męskich, żeńskich i mieszanych. Dla przedstawicieli firm prowadzona jest dodatkowa klasyfikacja z osobnymi nagrodami, które fundują firma BT Events (impreza integracyjna wartości 7500 zł) oraz sieć drogerii Kosmyk (zestawy kosmetyków).

 

W zeszłym roku w tej kategorii sklasyfikowanych zostało aż 49 drużyn firmowych. Najliczniejszą grupę tworzyła ekipa pracowników niepołomickiej firmy MAN oraz krakowskiego Comarchu. Rywalizowały między sobą drużyny firm produkujących sprzęt sportowy i outdoorowy: Regatta oraz 4F, a także drużyny Max-Flizu, Sopem, Auto Spektrum, projekt eM, Scanmedu, Delphi i wielu innych.

W tym roku klasyfikacja firmowa cieszy się niesłabnącą popularnością. Z firmy MAN na liście startowej widnieje już 32 pracowników, z Comarchu 20, na trzecim miejscu plasuje się Max-Fliz z 17 osobami – czyli zeszłoroczni liderzy nie zawiedli. Liczną grupę stanowią przedstawiciele krakowskiego sklepu ze sprzętem outdoorowym Polar Sport oraz Pratt&Whitney Tubes Sp.z o.o., firmy umiejscowionej w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej – po 12 biegaczy. Cały czas dopisują się nowi zawodnicy.

Rywalizacja drużynowa daje niezwykłą moc płynącą z bycia razem! Każdy z członków zespołu pokona ok. 10,5 km, które razem złożą się na dystans maratonu. Starty odbywają się co 5 minut, a każdy biegnie na tej samej pętli. Drużyna, która łącznie pokona dystans najszybciej, wygrywa!

Zapisy tylko do 13 września!

Więcej informacji: www.4restrun.pl oraz www.facebook.com/4RestRun/

Translate »