Kultowe modele The North Face w nowym wydaniu:  Kolekcja Icons RMST

Kultowe modele The North Face w nowym wydaniu: Kolekcja Icons RMST

The North Face prezentuje kolekcję Icons RMST, wzbogacając najbardziej kultowe produkty marki o innowacyjne technologie i materiały premium. Są to modyfikacje, które poprawią komfort i wydajność podczas aktywności w modelach niezmienianych od 30 lat. W serii znalazły się najbardziej pożądane produkty The North Face, przez dekady wykorzystywane przez sportowców i podróżników na całym świecie.

RMST to kontynuacja historii naszych klasycznych modeli stworzonych z myślą o eksploracji gór wysokich. Teraz możemy zobaczyć je w zupełnie nowej odsłonie. Zintegrowaliśmy technologię naszego najdoskonalszego produktu z kultowym designem i unowocześnionymi krojami. Oto modele, które kochamy, w zupełnie nowym wydaniu na miarę naszych czasów mówi David Whetstone, Senior Design Manager marki The North Face.

W kolekcji RMST znalazło się wiele klasycznych produktów, takich jak kurtki Nuptse, Himalayan Parka i Denali. Teraz dostać je można w wersji z nowszą, zaawansowaną technologią, ulepszoną konstrukcją, dopracowanymi elementami i progresywną ochroną przed wiatrem oraz niesprzyjającą pogodą. Nowa linia nawiązuje do oryginalnych założeń projektowych każdego z tych modeli, stworzonych na początku lat 90-tych jako część Expedition System – najbardziej zaawansowanego technicznie, zintegrowanego systemu odzieży, zaprojektowanego z myślą o najtrudniejszych warunkach. Wszystko po to, aby umożliwić eksplorację od Himalajów po Antarktydę.

Kolekcja dostępna jest na stronie http://www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Oferuje cały wachlarz odświeżonych produktów, w tym: kurtki RMST Nuptse, RMST Denali oraz RMST FUTURELIGHT™ Mountain Jacket, męską kurtkę RMST Himalayan Parka i wiele więcej.

ABOUT THE NORTH FACE®

The North Face, a division of VF Outdoor, LLC, was founded in 1966 with the goal of preparing outdoor athletes for the rigors of their next adventure. Today we are the world’s leading outdoor brand, creating athlete-tested, expedition-proven products that help people explore and test the limits of human potential. We protect our outdoor playgrounds and minimize our impact on the planet through programs that encourage sustainability.

thenorthface.com

 

Find us on:

Instagram: @TheNorthFaceUK

Twitter: @TheNorthFaceEU

Facebook: www.facebook.com/thenorthface

 

For more information contact:

Mongoose Sport & Entertainment

tnf@mongooseagency.com

Translate »