Lampa kempingowa Mactronic LT-400L – 300 lumenów… i 12 dni nieprzerwanej pracy

Lampa kempingowa Mactronic LT-400L – 300 lumenów… i 12 dni nieprzerwanej pracy

Polski producent sprzętu oświetleniowego Mactronic wprowadził do oferty nową lampę kempingową – model LT-400L z serii Adventure Line. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego panelu LED (zapewniającego jednolite światło o jasności 300 lumenów) i funkcji klasycznej latarki kierunkowej, urządzenie doskonale sprawdzi się nie tylko w czasie wyjazdu pod namiot, czy na ryby, ale również w domu, np. w czasie awarii energetycznej.

lt400

Lampę Mactronic LT-400L wyróżnia solidna, przemyślana konstrukcja, pozwalająca na używanie urządzenia na kilka sposobów. Możemy ją wykorzystać jako tradycyjne, stacjonarne źródła światła – np. do oświetlenia wnętrza namiotu lub dowolnego pomieszczenia. Co ważne, można to zrobić na dwa sposoby – stawiając lampę na jej stabilnej podstawie lub wieszając (np. u sufitu) za pomocą specjalnego haka.

Mactronic LT 400L_3

Ale to nie wszystko – dzięki wbudowanej w górną część obudowy dodatkowej diodzie, lampy możemy użyć również jako klasycznej, ręcznej latarki, którą możemy precyzyjnie oświetlić pożądany obszar. Taki zestaw funkcji sprawia, że nowa lampa Mactronic doskonale sprawdzi się jako element ekwipunku każdego turysty – choć warto ją mieć również w domu, na wypadek np. awarii energetycznej czy klęski żywiołowej.

Mactronic LT 400L_2

Nabywca modelu LT-400L ma do wyboru 3 podstawowe tryby pracy – światło o mocy 100%, 17% oraz pulsację. W trybie 100% lampa może pracować nieprzerwanie do 25 godzin, zaś w trybie 17% czas pracy wynosi nawet 300 godzin (czyli ponad 12 dni). Zasilanie zapewniają 3 baterie typu D; Urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne – bez uszczerbku powinno znieść upadek z wysokości 1 m.

Mactronic LT 400L_1
Cenę lampy Mactronic LT-400L ustalono na ok. 180 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »