Limitowana edycja zegarka celebruje najlepszego na świecie wszechstronnego biegacza górskiego.

Limitowana edycja zegarka celebruje najlepszego na świecie wszechstronnego biegacza górskiego.

Kilian Jornet to bez wątpienia najwybitniejszy górski biegacz wszech czasów, jest żywą legendą, która łączy sportowy zapał z cierpliwością i pokorą. Od ustanowienia rekordu trasy UTMB do wykonania dwóch niesamowitych wspinaczek na Mt. Everest w ciągu jednego tygodnia, Kilian może poszczycić się jednymi z najbardziej prestiżowych tytułów w biegach ultra. Dzięki współpracy, Kiliana z marką COROS, został zgodnie opracowany ekskluzywny zestaw produktów, który został zatwierdzony przez najwybitniejszego sportowca górskiego na świecie.

Kilian, sam określający się jako biegacz górski 360°, wymaga najlepszej technologii nawigacyjnej, dlatego wybrał na swój zegarek zupełnie nowy APEX 2 Pro. Dzięki globalnym mapom offline COROS, punktom kontrolnym czy niestandardowemu planowaniu trasy i wielu innym funkcjom, można bez obaw udać się w dowolne miejsce w terenie.

Każdy aspekt zegarka APEX 2 Pro Kilian Jornet Edition, od kolorów, poprzez opakowanie, aż po szerszą kampanię, został stworzony, aby reprezentować Kiliana i jego środowisko treningowe. W zegarku zastosowano prostą, ale odważną paletę czerni i bieli, zaczerpniętą ze śniegu i skał iglastych, które można znaleźć wokół domu Kiliana w Norwegii.

W zestawie z COROS APEX 2 Pro Kilian Jornet Edition znajdują się następujące elementy:

  • Unikalny kolorowy/projektowany model zegarka APEX 2 Pro z dopasowanym nylonowym paskiem.
  • Dodatkowy silikonowy pasek do zegarka pasujący do koloru edycji specjalnej.
  • Czapka do biegania NNormal.
  • Możliwość zgłoszenia się na Kilian Jornet 12-Week Virtual Training Camp.

„COROS i Kilian pracowali zgodnie, aby zbudować większą i lepszą platformę do treningu od dnia powstania naszej współpracy” – powiedział Lewis Wu, dyrektor generalny COROS Wearables. „Podczas gdy zegarek z limitowanej edycji jest fizyczną reprezentacją tego partnerstwa, wpływ Kiliana może być świadkiem dla wszystkich użytkowników COROS poprzez niedawno wprowadzone metryki 'Effort Pace'” – dodał Wu.

Oprócz wprowadzenia nowego zegarka, COROS ogłosił, że będzie współpracował z Kilianem Jornetem przy ekskluzywnym 12-tygodniowym wirtualnym obozie treningowym. Osoby, które zakupią APEX 2 Pro Kilian Jornet Edition będą miały możliwość zgłoszenia się na obóz treningowy do 17 lutego 2023 roku. Po tym czasie, 25 osób z całego świata zostanie wybranych na podstawie ich osobistej historii i celów sportowych, aby otrzymać szkolenie od najlepszego na świecie zawodnika trailowego, wraz z wartym 350 euro sprzętem NNormal.

Kilian Jornet, o swojej sygnowanej edycji APEX 2 Pro, „Spędzam wiele godzin każdego dnia na świeżym powietrzu, trenując, aby poprawić swój poziom, szukając przygód w górach. W tym celu muszę polegać na danych, aby monitorować moje bodźce treningowe. Podczas ostatniego roku pracy z programistami COROS, nauczyłem się wiele na ten temat, tworząc najlepsze narzędzia, z których mogę korzystać podczas biegów trailowych, skimo czy w górach. Wierzę, że dzięki tej specjalnej edycji APEX 2 Pro, możemy nadal naciskać na to, jak urządzenie COROS może pomóc mi – lub każdemu – poprawić swój trening.”

COROS APEX 2 Pro Kilian Jornet Edition już niedługo dostępny w polskiej dystrybucji w sklepach www.tools4action.pl, Aktywny Nadgarstek, Sklep Biegacza, eAzymut.

Translate »