Linia Merrell Performance Outdoor wiosna-lato 2014

Linia Merrell Performance Outdoor wiosna-lato 2014

Buty Merrell z kolekcji Outdoor wiosna/lato 2014 zostały stworzone do aktywnego wypoczynku. Górskie wędrówki, spacery trawiastym dolinami, kajakarstwo. Amatorzy każdej z tych aktywności znajdą odpowiedni model butów dla siebie.

merrell-logo
Przygoda jest na wyciągniecie ręki. Wybierz się na górską wędrówkę zakończoną piknikiem z widokiem na górskie szczyty, spływ kajakowy czy kilkugodzinny spacer za miasto. Długie dni wiosną i latem zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

MRL_S14_Camp02_MediumRes_CMYK
Linia Performance Outdoor to obuwie do pieszych wędrówek. Modele zostały wyposażone w nowoczesne technologie Merrell, dzięki którym pokonasz wszelkie trudności czyhające na drodze. Nagła zmiana pogody, strome podejście, przeprawa przez rwący górski strumień? Buty Merrell poradzą sobie w każdych warunkach. W kolekcji znalazły się m.in. nowe damskie buty Azura Gore-Tex® z podeszwą M-Select GRIP, która zapewni dobrą przyczepność w zmieniających się górskich warunkach. Dzięki technologii Gore-Tex® stopa pozostanie sucha, gdy spadnie niespodziewany deszcz. Męskie buty Allout Blaze wyposażone w technologię M-Select FRESH eliminującą pot sprawdzą się podczas wielogodzinnego pokonywania górskich szlaków.

24338_Azura_GTX_449 zł24303_Allout_Blaze_399 zł

Cena damskie Merrell Azura Gore-Tex®: 449 zł
Cena męskie Merrell Allout Blaze: 399 zł

Linia Performance Outdoor Water oferuje szeroki wybór obuwia stworzonego specjalnie do kontaktu z wodą. Wykonane z szybkoschnących materiałów oraz wyposażone w system odprowadzania wody są szczególnie przydatne podczas uprawiania sportów takich jak kajakarstwo. W skład tej linii wchodzą modele: Maipo, Aquaterra, Hurricane oraz Ultra Sport. Od tej pory pokonywanie wodnych szlaków jest jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe.

24531_Aquaterra_299 zł24554_Hurricane_MJ_299 zł80201_Ultra_Sport_339 zł

Cena męskie Merrell Aquaterra: 299 zł
Cena damskie Merrell Hurricane MJ: 299 zł
Cena męskie Merrell Ultra Sport: 339 zł

Na słoneczne dni marka Merrel proponuje dwa modele męskich sandałów Outdoor Performance Sandals: Cedrus Convertible oraz Sandspur Convertibele. Wykonane z wysokiej jakości materiałów pozwolą stawić czoła wymagającej nawierzchni. Dzięki technologii M-Selet FRESH wysoka temperatura nie pokrzyżuje Twoich planów. Pozwól oddychać swojej stopie i przemierzaj swobodnie obraną przez siebie drogę, niezależnie czy będzie to szlak czy uliczki górskiego kurortu.

HPW-U-041810 194HPW-U-041810 191

Cena męskie Merrell Cedrus Convertible: 239 zł
Cena męskie Merrell Sandspur Convertible: 239 zł

Out. Perform. Marka Merrell, dzięki nowemu globalnemu hasłu inspiruje do codziennego podejmowania wyzwań, pokonywania własnych słabości oraz poprawiania swoich wyników.

MRL_S14_Water01_MediumRes_CMYK
Merrell od ponad 30 lat zapewnia wysokiej jakości obuwie wszystkim entuzjastom aktywnego wypoczynku. W jego ofercie są buty typowo wyczynowe, jak i modele znakomicie wpisujące się w krajobraz miejski.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »