MacTronic CampPro LT-300D – lampa kempingowa na każdą wyprawę

MacTronic CampPro LT-300D – lampa kempingowa na każdą wyprawę

Wszyscy, którzy w najbliższym czasie wybierają się na kemping, wycieczkę czy wyprawę turystyczną, z pewnością będą potrzebowali solidnego źródła światła, które bez problemu zniesie trudy wypadu na łono natury. W tej roli świetnie sprawdzi się MacTronic CampPro LT-300D – solidna, wodoodporna lampa kempingowa, wyposażona w diodę o jasności 300 lumenów.

logo

Urządzenie doskonale nadaje się do oświetlenia wnętrza namiotu, przyczepy kempingowej, czy okolic obozowiska – czyli wszystkich miejsc, w których możemy potrzebować silnego światła. Ale produkt MacTronic sprawdzi się nie tylko podczas wypadów turystycznych – bardzo przyda się również w domu, np. podczas awarii energetycznej.

MacTronic_CampPro_LT-300D_1

Dioda Nichia White LED o mocy 1W zapewnia światło o jasności 300 lumenów – to aż nadto, by skutecznie oświetlić średniej wielkości pomieszczenie. Zasilanie zapewniają 3 baterie typu R20 – ich komplet wystarcza na 72 godziny pracy w trybie najwyższej jasności albo 144 h w trybie oszczędnym. Dodatkowo dostępny jest tryb SOS, przydatny w sytuacji awaryjnej – lampa może pracować w nim nieprzerwanie 10 dób (240 h).

MacTronic_CampPro_LT-300D_2

Atutem modelu CampPro LT-300D jest jednak nie tylko wydajna dioda, ale również przemyślany projekt. Urządzenie zamknięte jest w wykończonej gumą, odpornej na wszelkie urazy i wodoodpornej (norma IPX4) obudowie z wbudowanym uchwytem, na której umieszczono zieloną diodę, umożliwiającą zlokalizowanie lampy w ciemności. Możliwe jest też zdjęcie klosza i zamocowanie lampy pod sufitem. Przydatnym dodatkiem jest zielona dioda, ułatwiająca zlokalizowanie i włączenie lampy w ciemnym pomieszczeniu.

MacTronic_CampPro_LT-300D_3

Urządzenie waży ok. 860 g i ma ok. 18,5 cm wysokości. Cenę lampy MacTronic CampPro LT-300D ustalono na 129 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »