MacTronic Focus Eye – czołówka w góry i do łóżka

Wśród wielu niezbędnych akcesoriów wyposażenia górskiego (ale i domowego) jest jedno szczególnie ważne – dobra, uniwersalna lampa czołowa. Czołówka ma znaczenie nie tylko dla naszego komfortu czy bezpieczeństwa na szlaku, ale i wygody w sytuacjach, gdzie jednocześnie potrzebujemy wolnych rąk i źródła światła.


Czołówka przyda nam się o tej porze roku, kiedy zaskakujący nas zmrok potrafi bardzo skutecznie utrudnić powrót do domu. Czołówka sprawdzi się nie tylko podczas wędrówek, ale też w trakcie napraw domowych, jazdy na rowerze, wieczornych biegów czy choćby do czytania w łóżku bez przeszkadzania drugiej osobie.
MacTronic Focus Eye to bardzo mała i zadziwiająco lekka lampa (74g), mocowana na głowie za pomocą jednego gumowego paska. Czołówka z rewolucyjnym focusem, pozwalającym na czterokrotną regulację skupienia światła białego, daje szerokie pole widzenia nawet w kompletnej ciemności. Zmieści się w każdej kieszeni, plecaku czy szufladzie.


Najważniejszym atutem Focus Eye jest główna dioda 0,5W NICHIA LED o mocy 26 lumenów oraz jej regulowana soczewka, dzięki której można dostosować strumień światła do aktualnych potrzeb. Posiada trzy tryby świecenia diody białej: dwa ciągłe i jeden pulsacyjny. Dodatkowo została wyposażona w zieloną i czerwoną diodę (przytrzymanie włącznika przez 3 sekundy powoduje wysyłanie czerwonego sygnału SOS)


MacTronic Focus Eye jest wstrząsoodporna i wodoodporna. Niezależnie od tego czy mamy w planach chłonąć wieczorem lektury, zamierzamy skręcać meble, czy wybieramy się na dłuższy spacer, Focus Eye to mała i lekka czołówka, którą można zawsze zabrać ze sobą do łóżka i na wycieczkę.
Cena modelu to ok. 70 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »