MADISON – Polska marka finalistą konkursu ISPO BRANDNEW 2013

Szaleństwo, nadzwyczajność, nieregularność oraz wolność są esencją produktów MADISON, aczkolwiek młodość, codzienność, bezgraniczność również dobrze nas opisują. MADISON jest nową polską marką czerpiącą inspiracje z kitesurfingu, snowboardingu, życia bez wszelkich granic oraz nigdy nie stojącej w jednym punkcie, codziennej modzie z całego świata.

ispo

Cała kolekcja MADISON dotyczy wielu tożsamości, ale przede wszystkim oddana jest każdemu, kto ma dość bycia nudnym i zwykłym.
Dotyczy to zarówno młodych lubiących luźny styl, jak i trochę starszych ,którzy nie boją się obniżyć spodni i zaszaleć.
Dlatego też połączenia kolorów, niespotykane ale nie przesadzone nadruki, obniżony krok, unikalne kroje zawsze dobrze współdziałają, zarówno podczas codziennych spotkań z przyjaciółmi jak i podczas wieczornych podbojów w klubach.

ispo

Marka MADISON wywodzi się z marzenia jednej osoby, która chciała zmienić stereotyp codziennej odzieży na coś bardziej ciekawego i interesującego nie tworząc przy tym produktów nieosiągalnych lub też po prostu nie wygodnych.

ispo

Jak chyba w każdym przypadku zaczęło się od idei, która przerodziła się w projekty, następnie we wzory, by na końcu powstała nowa marka z pierwszą kolekcją Zima 2012. Tworząc nazwę marki chcieliśmy, aby nazwa ta była czymś, co opisuje szaleństwo, nadzwyczajność, tak więc powstało MAD-IS-ON, co bezpośrednio oznacza „szaleństwo jest włączone”. Określenie to jest świetnie znane na całym świecie.

ispo

Chcąc wesprzeć polską gospodarkę, wszystkie nasze produkty są w pełni polskie, od etykiet po dzianiny, tkaniny, wszystko pochodzi i jest tworzone w Polsce.
Dzięki współpracy z młodym biurem projektowym www.thewhiterabbitstudio.pl MADISON zaistniał w internecie dla całego świata.Teraz posiadamy, stronę, sklep online oraz grono niekończących się pomysłów na nowe, ciekawe, nigdy nie nudne, kolorowe, podążające z trendami mody projekty.
Staramy się jak możemy, dostarczając Wam bardzo oryginalne i po prostu najlepsze ubrania z Polski.

Źródło: Informacja prasowa Pro Business Consulting

Translate »