Mały plecak ekspedycyjny dla fotografa

Mały plecak ekspedycyjny dla fotografa

Expedition 4X marki Tamrac, to poręczny, dobrze zaprojektowany plecak, idealny na wyprawy fotograficzne. Zapewnia ochronę i szybki dostęp do lustrzanki, obiektywów, lampy błyskowej oraz innych akcesoriów. Dodatkowo posiada piankową kieszeń na tablet z ekranem do 8 cali.

Expedition 4x

Expedition 4X idealny na wyprawy
Wielokrotnie nagradzana seria plecaków Expedition firmy Tamrac jest gotowa na wszelkie wyzwania wypraw fotograficznych. Główne komory modelu Expedition 4X, najmniejszego z całej serii, zostały w całości wyłożone pianką po to by maksymalnie chronić Twój sprzęt. Wyposażony w regulowane przegrody oraz specjalną przestrzeń na laptopa, zamykaną na wodoodporny zamek, gwarantują bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

Expedition 4x 2

„Skrzydłowe” kieszenie na akcesoria

Dwie „skrzydłowe” kieszenie z wodoodpornymi zamkami ułatwiają dostęp do najważniejszych akcesoriów bez konieczności przekładania pozostałego sprzętu. Opatentowany system („Memory& Battery Management”) identyfikujący za pomocą czerwonych taśm zapisane karty pamięci lub rozładowane baterie w czytelny sposób pomaga zapanować nad całą masą dodatkowych akcesoriów.

Expedition 4x 4

System mocowania statywu QuickClip

Statyw może być błyskawicznie zamocowany do plecaka przy użyciu systemu „QuickClip”. Dodatkowa komora u dołu plecaka jest wzmocniona plastikiem i zabezpiecza jego dwie nogi. Takie rozwiązanie pozwala szybko i wygodnie przenosić statyw w każdych warunkach bez obawy przed zgubieniem go.

Expedition 4x 1

Ergonomia i komfort

System nośny wyposażony jest w „Dual-Density Comfort Pads” dla maksymalnego komfortu noszenia. Specjalnie profilowany tył („Air Flow Channels”), gwarantuje optymalną wentylacją pleców podczas długich wędrówek z plecakiem. Regulowany pas biodrowy i elastyczny pas piersiowy, redukują uczucie ciężaru na plecach zwiększając komfort użytkowania. System nośny zawiera d-ringi kompatybilne z opcjonalnym paskiem na aparat (Model N-11).

Expedition 4x 3

Kompatybilny z systemem M.A.S. oraz S.A.S.

Zaczepy systemów „Strap Accessory System” (S.A.S.) oraz „Modular Accessory System” (M.A.S.) umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów M.A.S. i S.A.S. firmy Tamrac. Gdyby to było mało, kolejne, cztery punkty „SpiderTab” pozwalają przytroczyć większą ilość sprzętu bądź ubrania.
Nową, niższą cenę plecaka ustalono na 399 zł.

Najważniejsze cechy:
– Komora na tablet 8”
– Możliwość zamocowania statywu
– Kolor czarny
– Waga: 1 764 g
– Długość wewnętrzna: 130,00 mm
– Szerokość wewnętrzna: 250,00 mm
– Wysokość wewnętrzna: 280,00 mm
– Szerokość: 310,00 mm
– Wysokość: 360,00 mm
– Długość: 240,00 mm

O Tamrac:
Firma została założona w 1977 roku przez fotografów amatorów. Posiada swoje zakłady produkcyjne w Chatsworth w Kalifornii. Produkty marki Tamrac są sprzedawane w specjalistycznych sklepach w Ameryce Północnej, Europie i Japonii. Dziś, logo Tamrac to synonim jakości i nowoczesnych rozwiązań, które doceniają klienci na całym świecie już od blisko 40 lat.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »