Marka Merrell rekrutuje drużynę aktywnych – Merrell Team

Marka Merrell rekrutuje drużynę aktywnych – Merrell Team

Odliczanie do niezwykłej wyprawy rozpoczęte. Marka Merrell poszukuje aktywnych osób, mających pasje, które stworzą ekipę Merrell. Pierwszymi członkami Merrell Team są Ania i Marcin, autorzy bloga gdziewyjechac.pl. Weź udział w konkursie i wyjedź razem z nimi. Pierwszy etap konkursu już się rozpoczął. Na Instagramie można zamieszczać zdjęcia, pokazujące jak aktywnie spędzać czas.

Marka Merrell organizuje konkurs dla osób niebojących się wyzwań, które chcą wziąć udział w niezwykłej wyprawie. W poszczególnych etapach konkursu Merrell przedstawi różne zadania związane z aktywnym spędzaniem czasu.
Jak dołączyć do Merrell Team?

merrell_team

Pierwszy etap konkursu rozpoczął się 18 kwietnia. Chcąc zdobyć nagrodę główną należy przesłać za pomocą Instagrama zdjęcie z hashtagami #merrellteam #konkursmerrell, pokazujące jak aktywnie spędzać czas. Tak oznaczone fotografie pojawią się na stronie www.merrell.pl/konkurs oraz w zakładce fanpage’a www.facebook.com/Merrellpoland wraz z adresem url do instagramowgo profilu uczestnika, który wziął udział w konkursie. Internauci będą mogli oddawać głosy na poszczególne zdjęcia. Spośród 20 najlepiej ocenianych zgłoszeń Komisja konkursowa Merrell wybierze 10, wśród których zostanie przyznana nagroda główna oraz nagrody dodatkowe.

Nagrody
Nagrodą główną w poszczególnych etapach jest miejsce w drużynie Merrell Team i sierpniowy wyjazd do Słowenii wraz z Wędrownymi Motylami – Anią i Marcinem. Uczestnicy wyprawy podczas 4 dni pełnych aktywności wezmą udział w kanioningu, via-ferratach, wyprawie rowerowej. Dla tych, którym nie uda się zakwalifikować do zespołu, Merrell przygotował dodatkowe nagrody – buty oraz gadżety Merrell. Nagrody będą przyznawane biorąc pod uwagę oryginalność, kreatywność i walory artystyczne przesłanego zgłoszenia.

Kolejne zadania konkursowe będą przeprowadzone na Facebooku oraz za pomocą aplikacji Endomondo.
Więcej informacji o konkursie: www.facebook.com/MerrellPoland

Źródło: Informacja prasowa

Translate »