Marka Merrell sponsorem II Maratonu Kampinoskiego

Marka Merrell sponsorem II Maratonu Kampinoskiego

19 października br. na terenie Parku Kampinoskiego odbędzie się II Maraton Kampinoski. To impreza biegowa organizowana na dwóch dystansach: 21km i 42km przez Klub Sportowy Ekobiegi. Sponsorem głównym wydarzenia została marka Merrell. Maraton cieszy się dużym zainteresowaniem wśród biegaczy i choć rejestracja została zakończona, Merrell umożliwia zdobycie pakietu startowego.

Maraton Kampinoski już po raz drugi poprowadzi biegaczy urokliwymi trasami Puszczy Kampinoskiej. W tym roku limit miejsc został podwojony w stosunku do poprzedniej edycji i został całkowicie zapełniony. Chętni, którym nie udało się zarejestrować mogą wygrać pakiety startowe na oba dystanse w konkursie marki Merrell. Wystarczy wejść na oficjalny profil marki na facebooku https://www.facebook.com/MerrellPoland, polubić stronę oraz w komentarzu wpisać hasło zachęcające do startu w Maratonie Kampinoskim. Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone pakietami startowymi. Konkurs trwa do 14 października br.

Merrell jako sponsor główny biegu przygotował we współpracy ze sklepem Sport Guru niespodziankę dla uczestników. W pakiecie startowym każdy znajdzie kupon rabatowy o wartości 50zł na buty Merrell, do wykorzystania w sklepie Sport Guru w Warszawie ul. Meissnera 1/3 lok. 306.

 MRL_F13_TrailRun09_MediumRes_CMYK

Maraton Kampinoski ma charakter biegu trailowego na dwóch dystansach. Celem imprezy jest propagowanie biegania jako najprostszej formy ruchu oraz promocja Kampinoskiego Parku Narodowego, jego walorów turystycznych i sportowych. Maraton wystartuje o godz. 9, półmaraton o 9.30. Start i meta zostaną umiejscowione w Dziekanowie Leśnym. Zakończenie zawodów zostało przewidziane na godzinę 15.30.

Więcej informacji o biegu można znaleźć na dedykowanej stronie: http://www.maratonkampinoski.pl/.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »