MATT – nowe chusty z Hiszpanii

MATT – nowe chusty z Hiszpanii

Firma Raven Outdoor wprowadza na rynek polski nową markę – MATT.

Firma MATT powstała w 1979 roku w Hiszpanii. Od początku istnienia specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów odzieżowych (rękawice, chusty wielofunkcyjne), które zdobyły uznanie na wielu rynkach europejskich. Wszystkie produkty firmy MATT wykonane są z wielką starannością, przy użyciu najlepszych materiałów i technologii, co w połączeniu z interesującym designem daje produkt, który sprosta oczekiwaniom każdego klienta.

nowa-marka-mattnews

Oferta firmy MATT to przede wszystkim bezszwowe chusty wielofunkcyjne wykonane z bardzo trwałego i oddychającego materiału – mikrofibry. Najważniejszą cechą chust jest to, iż mogą być używane na wiele różnych sposobów, jako czapka, szalik, opaska lub inne nakrycie głowy, które skutecznie chroni przed wiatrem, wilgocią czy słońcem. Co więcej, ciekawa kolorystyka i design czynią z nich atrakcyjny dodatek do codziennego ubioru.

Mikrofibra, z której wykonane są chusty MATT, to jeden z najnowocześniejszych materiałów o właściwościach oddychających. Doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz i utrzymuje optymalną temperaturę ciała. W dodatku jest lekki i bardzo miły w dotyku. Chusty projektowane i produkowane są przez firmę MATT w rodzimej Hiszpanii.

Więcej informacji: kontakt@ravenoutdoor.com

Translate »