Memento – ergonomiczne nowości Case Logic dla fotografów i użytkowników kamer sportowych

Memento – ergonomiczne nowości Case Logic dla fotografów i użytkowników kamer sportowych

W ofercie firmy Case Logic pojawiła się nowa seria toreb na sprzęt foto, przeznaczonych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów – Memento. W jej skład wchodzą futerały na kamery sportowe, torby na aparaty DSLR oraz kompakty, a także ergonomiczne torby na aparaty systemowe (bezlusterkowce) oraz tzw. megazoomy. Wszystkie nowości zaprojektowano tak, by były maksymalnie wygodne w codziennym użytkowaniu i zapewniały wysoki poziom bezpieczeństwa przenoszonego sprzętu.

Memento Action Cam Organizer Case Plus

Dla użytkowników GoPro oraz innych kamer sportowych przeznaczone są futerały Action Cam Organizer Case oraz Action Cam Organizer Case Plus – oba mogą pomieścić po dwie kamery oraz akcesoria do nich (elastyczne przegrody wewnętrzne ułatwiają zachowanie porządku i zapewniają wygodny dostęp do zawartości futerału). Model Action Cam Organizer Case Plus dodatkowo wyposażony jest w specjalną przegrodę na okablowanie, karty SD, instrukcje i inne przedmioty.

Memento Action Cam Organizer Case Plus_inside

Posiadaczy aparatów DSLR powinny zainteresować dwie nowości z rodziny Case Logic Memento: torba na ramię Compact DSLR oraz kabura Compact DSLR Holster. Obydwie pomieszczą podstawowy zestaw sprzętu i mają miękko wyściełane ścianki, zapewniające bezpieczeństwo aparatom oraz akcesoriom. Torba na ramię Compact DSLR dodatkowo wyposażona jest w regulowaną, elastyczną przegrodę, która umożliwia użytkownikowi idealne dopasowanie wnętrza do jego potrzeb. Atutem kabury Compact DSLR jest z kolei wygodny dostęp z góry do wnętrza – dzięki temu możliwe jest błyskawiczne wyjęcie z niej aparatu.

Memento Compact DSLR Holster

Nową kolekcję Case Logic uzupełniają rozwiązania stworzone z myślą o aparatach kompaktowych, a także bezlusterkowcach i tzw. megazoomach – czyli futerały Point & Shoot Camera Case i Compact System/High Zoom Camera Case. Ich projektanci skupili się na zapewnieniu użytkownikom zarówno odpowiedniej przestrzeni na ich sprzęt, jak i wysokiego poziomu ochrony. Futerały wykonane są z odpornego na zużycie i uszkodzenia materiału, zaś wewnętrzne kieszenie ułatwiają zachowanie porządku i wygodne przenoszenie akcesoriów.

Memento Compact SystemHigh Zoom Camera Case_Inside

Kluczowe cechy produktów z serii Case Logic Memento:
• Minimalistyczne wzornictwo i doskonałe materiały
• Gruba warstwa wyściełająca zapewnia bezpieczeństwo
• Miękkie przegrody wewnętrzne umożliwiające konfigurowanie wnętrza toreb
• Regulowane paski
• Boczne kieszenie ułatwiają przechowywanie akcesoriów
• Możliwość przypięcia do paska.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »