Merrell Allout Rush – trailowa nowość Merrell

Merrell Allout Rush – trailowa nowość Merrell

Buty Merrell Allout Rush to nowość w ofercie obuwia biegowego Merrell na sezon wiosna-lato 2014. Nowy model został stworzony z myślą o osobach, które lubią przemierzać w terenie wielokilometrowe trasy.

Merrell Allout Rush to propozycja dla biegaczy, którzy preferują buty z większą amortyzacją. Model ten zapewnia dodatkową ochronę przed wstrząsami przy jednoczesnym zachowaniu dobrego wyczucia terenu.

06487_Allout_Rush_389 zł
Merrell Allout Rush to buty trailowe. Podeszwa środkowa UNIFLY zapewnia amortyzację i ochronę przed wstrząsami, umożliwia równomierne rozłożenie nacisku oraz dobry kontakt z podłożem. W tym modelu różnica między palcami a piętą wynosi 6 mm, co pozwala na zachowanie szybszego i bardziej efektywnego tempa biegu. Podeszwa zewnętrzna M-Select Grip z wypukłym bieżnikiem zapewnia dobrą przyczepność w zróżnicowanym terenie. Umiarkowanie agresywny bieżnik, w razie konieczności, pozwala na pokonanie kilkukilometrowego odcinka trasy po asfaltowej nawierzchni przy zachowaniu komfortu biegu. Dla ochrony stopy przed konarami czy nierównościami terenu buty posiadają wzmocnienie na czubkach palców. System sznurowania Merrell Omni-Fit™ idealnie dopasowuje but do stopy. Wewnątrz buta zastosowano wyściółkę z oddychającej siateczki z technologią M-Select FRESH, która dzięki naturalnym mikroorganizmom eliminuje pot i usuwa bakterie wywołujące brzydki zapach.

06495_Allout_Rush_389 zł
Allout Rush sprawdzą się w sezonie wiosenno-letnim kiedy pogoda i częstsze wyjazdy za miasto sprzyjają bieganiu w terenie.

Buty występują w dwóch wersjach kolorystycznych: niebiesko-zielonej i czerwono-czarnej.
Cena Allout Rush: 389 zł

Źródło: Informacja prasowa

Translate »