Merrell Grasshopper Mid GORE-TEX – buty do zadań specjalnych

Merrell Grasshopper Mid GORE-TEX – buty do zadań specjalnych

Jesienna słota, wiatr, deszcz – na szlaku możemy natrafić na różne warunki pogodowe. Na pełne wyzwań wędrówki marka Merrell proponuje damski model Grasshopper GORE-TEX z linii Outdoor z kolekcji jesień-zima 2013.

merrell-logo
Merrell Grasshopper Mid GORE-TEX to uniwersalne buty do trekkingu. Model został wykonany z materiału syntetycznego i oddychającej siateczki. Nieprzemakalna membrana GORE-TEX Extended Comfort sprawia, że stopy pozostają suche nawet podczas jesiennych deszczy. Dla dodatkowej wygody buty zostały wyposażone w wyjmowaną wkładkę EVA. Język z bocznymi wstawkami uniemożliwia przedostawanie się piachu czy pyłu do wnętrza buta.
Zewnętrzne wzmocnienie stabilizuję pietę, a poduszka powietrzna w podeszwie środkowej Merrell Air Cushion Midsole amortyzuje wstrząsy i poprawia stabilność. Podeszwa M-Select Grip jest dopasowana do różnych form aktywności i zapewnia dobrą przyczepność nawet w bardzo trudnym terenie. Kamieniste ścieżki, strome zbocza czy trawiaste polany – gdziekolwiek się wybierzesz w butach Merrell każdy krok będzie komfortowy.

48334_Grasshopper Sport Mid GTX_499zł
Technologia M-Select Fresh wykorzystuje naturalne mikroorganizmy, które eliminują pot oraz usuwają bakterie wywołujące brzydki zapach, zapewniając komfort nawet w trakcie długiego użytkowania.

Cena Grasshopper Mid GORE-TEX: 499zł

Źródło: Informacja prasowa

Translate »