Merrell – niezawodne buty na zimowe wyprawy

Merrell – niezawodne buty na zimowe wyprawy

Już wkrótce górskie rejony Polski zapełnią się wielbicielami białego puchu i zimowych wypraw. Z myślą o nich, marka Merrell przygotowała wodoodporne i ciepłe buty – damskie Fluorecein Shell 6 Waterproof oraz męskie Fraxion Shell 6 Waterproof.

 J32519_Fraxion Shell 6_479pln

MERRELL FRAXION SHELL 6 WATERPROOF

Merrell Fraxion Shell 6 Waterproof to buty męskie, które sprawdzą się
w ekstremalnych warunkach. Wierzch buta jest wykonany z wodoodpornej skóry,
a technologia M Select™ DRY chroni przed wodą i wiatrem oraz skutecznie odprowadza wilgoć. Dodatkowe zabezpieczenie przed chłodem stanowi hydrofobowa Izolacja Thinsulate® 200g. Język z wstawkami uniemożliwia przedostawanie się śniegu
i kamieni do wnętrza buta. Buty zostały wyposażone w podeszwę z technologią M Select™ GRIP, która gwarantuje dobrą przyczepność na wymagającej nawierzchni. Dzięki odpowiedniej konstrukcji bieżnika brud z podeszwy jest łatwiej usuwany.

j32646_Fluorecein Shell 6_449pln

MERRELL FLUORECEIN SHELL 6 WATERPROOF

W damskich butach Merrell Fluorecein Shell 6 można cieszyć się zimową aurą podczas górskich wycieczek. Buty zostały wykonane z wodoodpornej skóry z użyciem technologii M Select™ DRY, która jest odpowiedzialna za ochronę przed wodą
i wilgocią. Ten model sprawdzi się w niskich temperaturach. W butach zastosowano izolację M Select™ WARM , która składa się z mikroprzestrzeni zatrzymujących ciepło ciała. Poduszka powietrzna w podeszwie środkowej Merrell® Air Cushion amortyzuje wstrząsy i poprawia stabilność. Podeszwa zewnętrzna M Select™ GRIP zapewnia dobrą przyczepność i zapobiega ślizganiu.

Translate »