Merrell Phoenix Ventilator najlepsze na hiking

Serce i dusza marki Merrell – kolekcja outventure, a w niej wiosenno – letni model Phoenix Ventilator. Weekendowe rajdy, długodystansowe wędrówki, biegi po lesie, rowerowe wycieczki górskie. Rześki poranek, spakowany plecak i wygodne buty na nogach. Szlaki czekają na odkrywców. Po prostu – hiking.

merrellhorizontallogo-4C

Hiking, bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, to po prostu wędrowanie. W Polsce mamy mnóstwo szlaków pieszych, zarówno w miastach jak i obrzeżach. Spacerować można w każdej okolicy. W każdym polskim regionie znajdą się piękne miejsca, które warto odwiedzić. Decydując się na większy wysiłek i dłuższy dystans możemy mówić, że uprawiamy hiking. Potrzebujemy tylko odpowiedniego stroju i butów.

HPW-U-041810 141
Strój powinien być lekki, a zarazem odporny na złe warunki atmosferyczne. Buty powinny zapewnić komfort i wygodę przez cały czas – Merrell Phoenix Ventilator to propozycja dla mężczyzn, którzy nie boją się wyzwań. Wystarczy wyznaczyć kierunek, zabrać mapę i GPSa lub jak dawniej kompas, a buty Merrell pozwolą dotrzeć tam, gdzie tylko poprowadzi szlak. Model został wykonany ze skóry i siateczki z dodatkowo wzmocnionymi piętami i przodem buta. Język z bocznymi wkładkami uniemożliwia przedostanie się zanieczyszczeń do wnętrza buta, dlatego będąc na trasie lub z niej zbaczając buty Merrell będą przygotowane na każde wyzwanie, które im postawisz.

HPW-U-041810 136
Phoenix Ventilator posiadają wkładkę z technologią AegisO, która zapobiega powstawaniu bakterii powodujących nieprzyjemny zapach oraz poduszkę powietrzną w podeszwie środkowej Merrell Air Cushion Midsole amortyzującą wstrząsy i poprawiającą stabilność. Zimowy letarg pokonany.

Buty występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i beżowej.

Obuwie i odzież Merrell z najnowszej kolekcji wiosna/lato 2013 będzie dostępna w sklepach w całej Polsce na początku marca. Lista sklepów znajduje się na stronie www.merrell.pl.

Cena: 289 zł

Źródło: Informacja prasowa

Translate »