Merrell przedstawia jesienno-zimową odsłonę kolekcji Annex

Merrell przedstawia jesienno-zimową odsłonę kolekcji Annex

W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym w ofercie Merrell pojawi się miejska kolekcja Annex. Trzy modele wchodzące w jej skład to znakomite połączenie najlepszej jakości materiałów, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa i komfortu.

Linia Annex obejmuje trzy modele: Merrell Annex Trak Moc, Merrell Annex Trak oraz Merrell Annex Trak Mid. Każdy z nich został wykonany przy zastosowaniu skórzanej cholewki z elementami siateczki, co zagwarantuje wygodę i komfort od pierwszych dni jesieni, aż po mroźną zimę. Gumowe wzmocnienia na piętach zapobiegają szybkiemu przecieraniu się materiału i zapewniają jeszcze większą wytrzymałość butów.

Komfort podczas aktywnych dni w mieście to zasługa zastosowanej w podeszwie środkowej wkładki EVA. Ta wstrzykiwana pod ciśnieniem pianka gwarantuje amortyzację i wygodę podczas długiego marszu, a opatentowana przez markę wkładka M-Select FIT.ECO zapobiega powstawaniu bakterii powodujących nieprzyjemny zapach.

Śliskie i mokre chodniki wymagają odpowiedniej podeszwy. Merrell wyszedł naprzeciw  potrzebom tych, którzy nawet, gdy temperatura spadnie poniżej zera, nie boją się wyjść na dwór. Zastosowana w modelach z linii Annex podeszwa z gumy Vibram® oraz specjalna konstrukcja bieżnika M-Select GRIP zapewniają świetną przyczepność na śliskim podłożu.

Kolekcja została wykonana w stonowanej kolorystyce – brązu, czerni oraz granatu, co pozwoli bez problemu dopasować je do praktycznie każdej stylizacji.

Translate »