Metaliczne nowości od marki Skechers

Metaliczne nowości od marki Skechers

Nadchodzące ostatki to nie tylko okazja do imprezowania i pokusa odpuszczenia noworocznych postanowień. Amerykańska marka obuwnicza Skechers przygotowała kilka metalicznych propozycji z linii Originals, dzięki którym poczujesz karnawałowe szaleństwo także podczas ćwiczeń.

Retro styl biegowych butów Skechers OG 82 SHIMMERS, znany dotąd z klasycznego designu, został wzbogacony metaliczną powłoką, a także wyjątkowymi detalami przy sznurowaniach. Dzięki zastosowanym udoskonaleniom, buty sprawdzą się nie tylko podczas uprawiania sportu, lecz będą również świetnym uzupełnieniem codziennej stylizacji. Migoczące brokatowe sznurówki są tym, czego potrzebujesz w karnawale!

Wygodę zapewni zastosowana w butach wkładka Air-Cooled Memory Foam, która sprawi, że każdy postawiony krok, będzie stanowił niezwykłą przyjemność. Dzięki podeszwie, która absorbuje i niweluje poczucie wszelkich wstrząsów, buty świetnie sprawdzają się w każdych warunkach. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby wytrwać w postanowieniach noworocznych, a przy tym cieszyć się imprezowym nastrojem w czasie nadchodzącego karnawału.

Translate »