Mikołajkowe prezenty dla podróżników

Mikołajkowe prezenty dla podróżników

Mikołajki to jedyny dzień w roku, kiedy każdy, choć na chwilę, może znów poczuć się dzieckiem. Mały drobiazg, znaleziony 6 grudnia pod podzuszką bez wątpienia przywoła miłe wspomnienia i uśmiech ukochanej osoby.

 northface_logo_250

Jednak by magia Mikołajek zadziałała, warto poświęcić kilka chwil, aby wybrać prezent odpowiadający zainteresowaniom obdarowywanej osoby.

Base Camp Duffel (2)

Obieżyświatom i miłośnikom podróży w najdalsze zakątki globu bez wątpienia przyda się The North Face Base Camp Duffel. Ta bardzo pakowna i lekka torba została wykonana z niezwykle wytrzymałego, odpornego na przetarcia oraz przedziurawienia materiału. Jest on również odporny na wilgoć a jednocześnie bardzo łatwy w czyszczeniu. Dodatkowo j dno Base Camp Duffel zostało wyścielone miękkim wypełnieniem, by w razie zmoczenia maksymalnie zabezpieczyć zawartość. Base Camp Duffel wyposażony jest w jedną dużą komorę, w której zmieszczą się wszystkie potrzebne akcesoria oraz małą, zapinaną na zamek, kieszonkę z siatki, która znajduje się pod klapą. Torba posiada dwie taśmy na ramię, dwa uchwyty do noszenia torby w rękach oraz wygodne szelki.

Fall 2010

Idealnym kompanem w podróży będzie portfell Base Camp Seat Companion. Podobnie jak pozostałe produkty z linii Base Camp, został wykonany z niezwykle wytrzymałego materiału. Liczne kieszonki i przegródki pozwalają na uporządkowanie biletów oraz dokumentów w drodze. Seat Companion został dodatkowo wyposażony w specjalne przegródki na odtwarzacz MP3, telefon a nawet karty sim z różnych państw,  które odwiedzamy w podróży.
NSE Tent Mulle (2) NSE Tent Mulle SE NSE Tent Mulle

Kapcie NSE Tent Mule III SE oraz NSE Tent Mule III to idealny prezent dla wszystkich zmarzluchów. Zostały one wykonane z wytrzymałej, wodoodpornej wełny, a o ciepło dba wypełnienie z puchu gęsiego o sprężystości 500, lub w przypadku NSE Tent Mule III o sprężystości 450. Podeszwa z wytrzymałej nylonowej siateczki wykończona jest warstwą gumy z bieżnikiem. Dzięki temu kapcie sprawdzą się zarówno w domu, jak i w schronisku górskim.

 Base Camp Duffel (3) Base Camp Duffel

Cena Base Camp Duffel w zależności od rozmiaru: 329 – 549 pln

NSE Tent Mule III SE – 139 pln

Cena Base Camp Companion: 89 pln

Źródło: Informacja prasowa

Translate »