Mistrz Polski Szczepan Karpiel-Bułecka w teamie G-SHOCK!
DCIM100GOPROG0091824.JPG

Mistrz Polski Szczepan Karpiel-Bułecka w teamie G-SHOCK!

G-SHOCK to niekwestionowany lider w kategorii wytrzymałość i niezniszczalność. Dlatego marka nr 1 w naszym kraju współpracuje z najlepszymi! Tej zimy G-SHOCK oficjalnie został partnerem Mistrza Polski we Freeskiingu. A jest nim Szczepan Karpiel-Bułecka.

Freeskiing, jak sama nazwa wskazuje, to sport wywodzący się z narciarstwa, ale z ekstremalnym zabarwieniem. Opiera się na wykonywaniu skoków i trików w powietrzu. Są nimi salta, obroty oraz ślizganie się po twardych wystających konstrukcjach typu poręcze.  To rodzaj sportu przeznaczony dla fanów mocnych wrażeń i sporej dawki adrenaliny.  Do jego uprawiania nie tylko potrzebne są żelazne nerwy, ale także właściwy sprzęt – specjalne narty o podgiętych przodach i tyłach.

DCIM100GOPROG0051702.JPG

W 2018 roku Szczepan Karpiel-Bułecka po raz dziesiąty w karierze sięgnął po tytuł Mistrza Polski we Freeskiingu. Zawody miały miejsce w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska. Aktualnie sportowiec przygotowuje się do kolejnego wielkiego starcia. W dniach 15-16 lutego w Białce Tatrzańskiej odbędzie się Puchar Europy FIS. Szczepan weźmie udział w swojej ulubionej konkurencji  – Big Air. To jedna z najbardziej widowiskowych kategorii w świecie zimowych sportów. Turniej będzie wyjątkowy również z innego powodu. Zakopiańczyk wystąpi przed swoją publicznością. Pierwszy raz bowiem puchar odbywa się w Polsce. Trzymamy kciuki!

Translate »