„Moko dla dzieci”

„Moko dla dzieci”

Pomóż razem z MOKO zdobywać szczyty małym studentom Akademii Przyszłości

Już po raz drugi rusza akcja „MOKO dla dzieci”. Tym razem sklep Moko z Krakowa podjął współpracę ze STOWARZYSZENIEM WIOSNA, AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI, MANKO oraz SAPR.

Zasady akcji są proste: każdy, kto zakupi produkty firmy Marmot lub Patagonia o wartości min. 600 zł (dotyczy towarów nie objętych promocją) w sklepie Moko przy ulicy Zyblikiewicza 2 w Krakowie lub przez sklep internetowy www.e-moko.pl, sprawi, że jedna dziecięca zimowa kurtka trafi do potrzebującego dziecka przebywającego w rodzinnych placówkach opiekuńczych w Polsce.

 akademia_przyszlosci_duzy

Każda góra jest wyzwaniem, a zdobyty szczyt to sukces. Wesprzyj podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, która pomaga 1400 dzieciom z całej Polski, w tym 90 wychowującym się na co dzień w rodzinnych placówkach opieki zastępczej.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI nie zmienia świata, w którym żyje dziecko, ale daje mu siłę by potrafiło sobie w nim poradzić. Dzięki systemowi motywatorów zmiany i całorocznej opiece wolontariusza-tutora, dzieci dowiadują się, że są ważne i wyjątkowe, że każde z nich może stać się KIMŚ!

Dzieci przebywające pod opieką AKADEMII PRZYSZŁOŚCI mimo młodego wieku zostały ciężej doświadczone przez los, niż niejeden dorosły. Mają niskie mniemanie o sobie, są zniechęcone do pracy, zastraszone, albo po prostu zagubione. I właśnie dla tych dzieci sklep Moko organizuje tę wyjątkową akcję. Na zimowe kurtki czeka 90 dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka z Krakowa, Poznania i Trójmiasta.

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc podopiecznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, zapraszamy na zakupy do sklepu Moko, mieszczącego się na ul. Zyblikiewicza 2 lub na www.e-moko.pl. Przy zakupach wystarczy podać hasło akcji „Moko dla dzieci”.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Informacja prasowa Ravenoutdoor

Translate »