Mroczny Rycerz Gotham rozpoczyna współpracę z marką Police!

Mroczny Rycerz Gotham rozpoczyna współpracę z marką Police!

Fani Batmana na całym świecie wstrzymują oddech. Po ponad 5 latach Mroczny Rycerz powraca, by wraz z premierą kolejnego filmu przypomnieć nam swoją walkę z ciemnymi siłami.

W tym roku miłośnicy produkcji DC, filmu i komiksu BATMAN będą mieć niezwykłą okazję, by uczcić swojego bohatera i zdobyć mocno limitowany zegarek Police – dedykowany najnowszemu filmowi z Batmanem. Producenci filmu BATMAN wybrali włoską markę zegarków Police, znaną z jakości i oryginalnego designu – aby to właśnie w jej kolekcji powstał model dedykowany kultowemu bohaterowi DC. POLICE x BATMAN łączą swoje siły, by zaoferować nam zegarek ucieleśniający ducha prawdziwego Mściciela z Gotham.

Tajemniczy, elegancki i przyciągający magnetyczną siłą. Projektantom marki Police udało się stworzyć dzieło znakomicie oddające mroczny urok filmu. Model Police Vengeance (PL.PEWJG2205001) inspirowany jest nową, enigmatyczną postacią z BATMAN’a. Ten zegarek jest mocno limitowany – na świecie dostępnych będzie tylko 2 500 sztuk, a w sprzedaży na polskim rynku jedynie 20 sztuk!

Police – BATMAN- Vengeance

W limitowanym modelu zegarka widzimy, jak bezwzględna wściekłość Batmana nabiera kształtu. Czarna, matowa stal, z jakiej zbudowana jest koperta i bransoleta zegarka, budzi szacunek. Stalowe elementy pokrywa powłoka IP, która zabezpiecza je przed otarciami. Zegarek z multifunkcją obsługujemy trzema przyciskami umieszczonymi na pierścieniu koperty – każdy z przycisków ozdabia charakterystyczny dla marki Police symbol – litera P. Koperta zegarka ma 48 mm szerokości i zdobią ją trzy tarcze prezentujące różne strefy czasowe. Główna tarcza wtapia się głębiej w zegarek, a znaczniki godzin wznoszą się z niej ku górze. Tło tarcz zdobią dwa BatSymbole –klasyczny oraz wykonany w prosty, industrialny sposób. Kopertę otacza pierścień wzmocniony charakterystycznymi, sześciennymi, przemysłowymi śrubami. Wszystkie elementy tworzą idealną kompozycję pełną charakteru. Tarczę zegarka chroni szkło mineralne, odporne na zarysowania. Limitowany model jest wodoodporny do 5 atmosfer.

Opakowanie limitowanego modelu zegarka to małe dzieło sztuki. Czarne etui ma kształt skrzydła nietoperza z wykończeniem inspirowanym teksturą zbroi super bohatera DC. Etui w środku wyłożone jest materiałem z włókna węglowego. Po otwarciu opakowanie nabiera kształtu rozpostartych skrzydeł – symbolu Batmana. Do każdego opakowania dołączona jest koperta z Zielonym Listem – elementem  fabuły filmu. W kopercie otrzymujemy wydrukowany certyfikat autentyczności oraz zdjęcia kadrów z najnowszego filmu BATMAN.

Marka Police nagradza każdy zakup limitowanego zegarka POLICE x BATMAN zestawem kolekcjonerskich prezentów – markową czarną torbą Tote Bag z nadrukiem Police x BATMAN i brelokiem w kształcie maski Batmana. Przy zakupie innego zegarka z kolekcji Police otrzymamy jeden z kolekcjonerskich gadżetów z zestawu. Prezenty do zakupu dostępne będą od 4 marca do wyczerpania zapasów.

Zegarki z edycji limitowanej POLICE x BATMAN można będzie zakupić w wybranych sklepach stacjonarnych i internetowych od piątku 4 marca 2022 roku. Szczegóły na stronie zibi.pl/police.

Translate »