Na Koniec Świata z Nanook Hoodie

Męska kurtka Nanook Hoodie marki Merrell została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych i dynamicznych mężczyznach, którzy nie uznają kompromisów, gdy w grę wchodzi komfort i wygoda. Zapewniając ciepło oraz chroniąc przed deszczem i śniegiem pozwala czerpać przyjemność z małych i dużych podróży, nawet tej na Koniec Świata.

Zimowa propozycja marki Merrell doskonale wpisuje się w najnowsze trendy w miejskiej modzie. Nanook Hoodie wyróżni w tłumie każdego mężczyznę, który ją założy. Kurtka została wykonana z odpornego na wodę i śnieg materiału. Dzięki puchowemu ociepleniu zapewnia optymalny komfort termiczny. Kurtka posiada wewnętrzną, zapinaną na suwak kieszeń z siateczki, w której można bezpiecznie przechowywać telefon lub portfel. Nanook Hoodie została wyposażona w kaptur wykończony miękkim materiałem. Sprawdzi się on w chłodne dni, kiedy czapka nie stanowi wystarczającej bariery przed zimnem. Kurtka jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-szarym i niebiesko-granatowym.

Sugerowana cena kurtki: 649,- PLN

Podróż na Koniec Świata?

Czemu nie! Wbrew przypuszczeniom, nie znajduje się on wcale tak daleko i bez problemu można wskazać go na mapie. Wieś Koniec Świata mieści się w gminie Kraszewice, w województwie wielkopolskim. Zamieszkiwana zaledwie przez kilka osób, za sprawą swojej nazwy cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów. Przy tablicy informacyjnej z jej nazwą turyści bardzo chętnie robią sobie pamiątkowe zdjęcia. Sama wieś nie jest zbyt duża i nie stanowi docelowego punktu podróży, dlatego wycieczkę do Końca Świata warto urozmaicić wstępując do popularnego wśród turystów zameczku myśliwskiego Radziwiłłów w Antoninie. W jego pobliżu znajduje się rezerwat przyrody Wydymacz. Wiedzie do niego znakowany szlak turystyczny.

O Marce Merrell

Merrell od ponad 30 lat zapewnia wysokiej jakości obuwie wszystkim entuzjastom aktywnego wypoczynku. W jej ofercie jest obuwie typowo wyczynowe, jak i modele znakomicie wpisujące się w krajobraz miejski. Od niedawna oferta rozszerzyła się o odzież i akcesoria. Wszystkie produkty marki Merrell wykonane są z najlepszej jakości materiałów i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Dla wszystkich fanów plenerowych wycieczek, marka Merrell stworzyła mobilną aplikację turystyczną. Aplikacja „Let’s Get Outside” umożliwia przejście tras polecanych przez innych użytkowników, wyznaczenie własnego szlaku, dodanie miejsca wartego odwiedzenia oraz zdjęć, filmów i komentarzy. Mobilna aplikacja turystyczna Merrell jest dostępna na systemy iOS oraz Android całkowicie za darmo. Aplikację można pobrać klikając w poniższy link lub za pomocą kodu QR.

iOS: http://itunes.apple.com/us/app/lets-get-outside/id528246370?mt=8
Android: http://www.androidzoom.com/android_applications/travel_and_local/lets-get-outside_cmgxb.html

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej marki (www.merrell.pl) oraz polskiego profilu Merrell na portalu Facebook, na którym znajdą Państwo informacje o aplikacji, nowych projektach i produktach marki, rady dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz ciekawostki z dziedziny sportu i turystyki. Profil znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/MerrellPoland.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »