Nadchodzi finał Pucharu Polski w Dogtrekkingu

Nadchodzi finał Pucharu Polski w Dogtrekkingu

Już w sobotę 15 października poznamy odpowiedź na pytanie kto zostanie tegorocznym zwycięzcą Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2016. W urokliwej miejscowości Złoty Stok odbędzie się finałowy przystanek cyklu. Stawka jest bardzo wysoka, nie ma więc wątpliwości, że czeka nas niezwykle emocjonujące wydarzenie. Chętni do udziału w zawodach wciąż mogą zarejestrować się na stronie www.dogtrekking.com.pl.

 Dogtrekking (1)

Po niezwykle emocjonującym sezonie, w końcu poznamy zwycięzców tegorocznego Pucharu Polski
w Dogtrekkingu. Tym razem finałowy przystanek cyklu odbędzie się w Złotym Stoku. Ta przepiękna miejscowość, położona w południowej części województwa Dolnośląskiego, szczyci się ponad 1000-letnią historią wydobycia złota, a jedną z jej głównych atrakcji jest właśnie Muzeum Górnictwa
i Hutnictwa Złota, potocznie zwane „Kopalnią Złota”. Znajdują się tu również doskonale przygotowane, liczne szlaki piesze i rowerowe. Piękne widoki połączone z małą liczbą wymagających podejść i ścieżek sprawią, że pewnie poczują się także mniej zaprawieni turyści.

Dogtrekking (9)

To właśnie w Złotym Stoku odbędzie ostatni w tym sezonie etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu. Trasy zmagań zawodników będą przebiegały przez przepiękne Góry Złote i Bardzkie. Start i meta oraz biuro zawodów zlokalizowane będą przy tzw. „Skalisku”, dawnym kamieniołomie oddalonym o 300 metrów od rynku. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z jedną z trzech tras – najkrótsza Mini będzie liczyła około 15 km, Mid 25 km, natomiast Long ok 40 km.

Dogtrekking (8)

Na zawodników i kibiców czekać będą również dodatkowe atrakcje przygotowane przez sponsora imprezy – firmę Merrell. W pomarańczowej strefie będzie można zrelaksować się po zawodach, napić kawy lub lemoniady, a także, tuż przed ogłoszeniem tegorocznych zwycięzców cyklu, wziąć udział
w quizie z nagrodami. Tradycją i jednym z najbardziej oczekiwanych momentów, imprezy jest również konkurs na Instagramie. Na autorów najciekawszych zdjęć czekać będą buty z jesienno-zimowej kolekcji Merrell – All Out Tough Mudder.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie Pucharu Polski w Dogtrekkingu: www.dogtrekking.com.pl.

Translate »