Najnowszy model G-SHOCK z kolekcji Master G

Najnowszy model G-SHOCK z kolekcji Master G

G-SHOCK prezentuje nową odsłonę jednego ze swoich największych bohaterów specjalnej kolekcji Master G. Władca przestworzy GR-B200 GRAVITYMASTER to niezbędne podczas lotu funkcje zapakowane w ultra mocną obudowę z karbonowym rdzeniem.

W najnowszej edycji Gravitymaster model GR-B200 to rdzeń z karbonu i obudowa z elementami włókien węglowych, która zapewnia odporność na wstrząsy i warunki atmosferyczne.

Bezel zegarka wykonany jest z trzech warstw żywicy wzmocnionej włóknem węglowym. G-SHOCK chwali się ultra mocną, karbonową obudową – ostatnia warstwa jest przezroczysta i ujawnia wewnętrzną strukturę materiału.

Zegarek zachwyca designem – minimalistyczną, męską czerń rozświetlają białe i czerwone akcenty. Trzy przyciski po prawej stronie odwzorowują układ drążka sterowniczego w helikopterze.

W najnowszej edycji G-SHOCK GRAVITYMASTER dostajemy cyfrowy wyświetlacz, który  wyraźnie prezentuje pożądane dane. Wskaże temperaturę, wysokość, ciśnienie, współrzędne i ilość przebytych kroków. Tarczę zegarka podświetli funkcja Double Illuminator. System czujników Quad Sensor to kompas, wysokościomierz/barometr, termometr oraz akcelerometr, który umożliwia monitorowanie przebytego dystansu.

Dedykowana aplikacja G-SHOCKA  ułatwia konfigurację zegarka i udostępnia funkcję Misja. W tym trybie aplikacja automatycznie zapisuje dane dotyczące wysokości (z zegarka) i trasy (z GPS telefonu). Zegarek pozwala zapamiętywać dane naszej lokalizacji i wskazówką wskazywać drogę powrotu do niej, podczas gdy wyświetlacz cyfrowy będzie wskazywał jaki dystans nas od niej dzieli.

Najnowszy model G-SHOCK dostępny jest na www.timetrend.pl.

Link do modelu G-SHOCK GR-B200: https://www.timetrend.pl/gr-b200-1aer.html

Translate »