Najnowszy model GST-B400 – najsmuklejszy z zegarków G-STEEL w wersji green

Najnowszy model GST-B400 – najsmuklejszy z zegarków G-STEEL w wersji green

Marka G-SHOCK powstała w 1983 r. wraz z wynalezieniem w tokijskiej fabryce Casio pierwszego w historii wstrząsoodpornego zegarka. Japońska marka zdobywa serca kolejnych pokoleń rozwijając swoją kolekcję z myślą o naszych pasjach i pracy.

Linia G-SHOCK G-STEEL to wyjątkowe, miejskie modele w kolekcji marki. Ultra wytrzymałość i odporność łączy się tu z męską elegancją. Najnowszy zegarek GST-B400 jest najsmuklejszy z tej serii – jego koperta ma jedynie 12,9 milimetrów grubości. Jego wygląd jest połączeniem wytrwałości i mocy G SHOCK z klasyką i elegancją. Kopertę ochrania system karbonowej osłony Carbon Core Guard. Minimalistyczną tarczę zegarka zdobi charakterystyczna turbina, wskazująca poziom baterii oraz tryb ustawień (międzynarodowy czas, alarm, stoper). Stalową kopertę otacza pierścień w kolorze ciemnej zieleni, który stylowo komponuje się z ciemnozielonymi elementami na tarczy zegarka.

Zegarek można połączyć ze smartfonem przez Bluetooth – to pozwala na wygodną modyfikację ustawień zegarka, automatyczną regulację czasu, modyfikację systemu powiadomień i przypomnień. Sparowanie ze smartfonem pozwala też na funkcję Czas i Miejsce, która lokalizuje nas na mapie przy użyciu jednego przycisku.

Zegarek jest całkowicie odporny na wstrząsy, wodoszczelny do 200 m. Model posiada stoper, pięć dziennych alarmów oraz podświetlenie LED Super Illuminator. Nasz G-SHOCK zasilany jest światłem poprzez sprawdzony system Tough Solar.

Zegarek dostępny jest na timetrend.pl i w sieci partnerów handlowych Zibi.

Translate »