Najnowszy model GST-B400 – najsmuklejszy z zegarków G-STEEL

Najnowszy model GST-B400 – najsmuklejszy z zegarków G-STEEL

G-STEEL to linia zegarków G-Shock stworzona z myślą o miejskich stylizacjach. Najnowszy zegarek GST-B400 jest najsmuklejszy z tej serii, jego koperta ma  jedynie 12,9 milimetrów grubości. Jego wygląd jest połączeniem wytrwałości i mocy G SHOCK z klasyką i elegancją. Minimalistyczną tarczę zegarka zdobi  charakterystyczna turbina, wskazująca poziom baterii oraz tryb ustawień (międzynarodowy czas, alarm, stoper).

Zegarek można połączyć ze smartfonem przez Bluetooth – to pozwala na wygodną modyfikację ustawień zegarka, automatyczną regulację czasu, modyfikację systemu powiadomień i przypomnień. Sparowanie ze smartfonem pozwala też na  funkcję Czas i Miejsce, która lokalizuje nas na mapie przy użyciu jednego przycisku.

Zegarek jest całkowiecie odporny na wstrzasy, daje nam wodoodporność do 200 m, stoper, pięć dziennych alarmów oraz podświetlenie LED Super Illuminator. Nasz G-SHOCK zasilany jest światłem poprzez sprawdzony system  Tough Solar.

Zegarek dostępny jest na timetrend.pl i w sieci partnerów handlowych Zibi.

O G-SHOCK

Zegarki G-SHOCK to symbol wytrzymałości i mocy. Wiernie służą podczas najbardziej wymagających wyzwań. Nie straszne są im żywioły wody, ziemi i powietrza, a unikalna konstrukcja G-SHOCK pozwala im przetrwać wstrząsy i uderzenia.
Marka G-SHOCK narodziła się w 1983 roku, w rodzinie Casio, w Japonii. Twórca marki – inżynier Kikuo Ibe konsekwentnie poszukiwał rozwiązania, które pozwoli uodpornić wrażliwy mechanizm zegarka na wstrząsy. Pomimo wielu nieudanych prób Kikuo Ibe nie poddał się, a pasja i determinacja twórcy przyniosły sukces  i narodziła się rewolucja – pierwszy wstrząsoodporny model kultowej kostki – DW-5000C. Od tego momentu zegarki G- SHOCK zaczęły podbijać świat.
Zegarki G-SHOCK są produkowane przez CASIO.  Wszystkie zastosowane w procesie produkcji elementy powstały w fabryce marki. To gwarancja niezmiennej jakości, która charakteryzuje japońskiego lidera w produkcji zegarków kwarcowych.

Zegarki G-SHOCK są odporne na wstrząsy i siły odśrodkowe – pierwsze zegarki G-SHOCK charakteryzowała unikalna koperta, która perfekcyjnie chroniła moduł przed wszelkimi wstrząsami! Do dziś w kolekcji G-SHOCK znajdziemy kolejne pokolenia klasycznej kostki – seria DW-5600.

Wodoszczelność – Zegarki G-SHOCK są wodoszczelne w standardzie do 200m

Wyjątkowe funkcje – kolekcje GSHOCK projektowane są z myślą o różnych dyscyplinach sportu czy aktywności. Ich funkcje odpowiadają m.in. potrzebom pilotów, nurków, komandosów czy żeglarzy.


Zegarki G-SHOCK – kolekcje

Od momentu wielkiej premiery kolekcja G-SHOCK zdobyła serca milionów fanów. Zegarki G-SHOCK rozwijają się z kolejnymi pokoleniami miłośników i tworzą obecnie pięć kategorii:

– zegarki G-SHOCK ORIGINAL – esencja designu i fundament funkcjonalności G-SHOCK

– zegarki G-SHOCK G-SQUAD – modele uzbrojone w funkcje sportowe, posiadające Bluetooth i dedykowaną aplikację G-SHOCK CONNECTED oraz G-SHOCK MOVE

– zegarki G-SHOCK G-STEEL – ekskluzywna miejska linia mocarzy G-SHOCK

– zegarki G-SHOCK MASTER OF G – kolekcja dla prawdziwych bohaterów wyposażona w funkcje, pozwalające przetrwać najtrudniejsze warunki na ziemi, lądzie i w powietrzu

– zegarki G-SHOCK EXLUSIVE – linia dla najbardziej wymagających fanów marki, w której znajdziemy linie: MTG (Metal twisted) oraz najbardziej luksusową MR-G, która zawsze występuje w limitowanych ilościach i wykonywana jest ręcznie, w fabryce CASIO w Yamagata.

Translate »