Narty w śnieg, zbóje w Bieg!

Narty w śnieg, zbóje w Bieg!

Trzecia edycja Red Bull Bieg Zbójników, jednego z najbardziej rozpoznawalnych biegów w Polsce, odbędzie się już w najbliższą sobotę! W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska z pewnością nie zabraknie śniegu, słońca, góralskiego klimatu i prawdziwie zbójnickiego ducha walki. Wszyscy, którzy wciąż chcą się jeszcze zapisać się do udziału w biegu mogą zgłosić się do biura zawodów na Jankulakowskim Wierchu, 27 lutego w godzinach 8:00-10:00. Już za chwilę narciarskie starcie – zbóje przybywajcie!

 Red Bull Bieg Zbójników fot. Łukasz Nazdraczew_Red Bull Content Pool_2

W tegorocznej edycji zawodów biegowych Red Bull Bieg Zbójników, narciarze pokonają ponad siedmiokilometrową trasę, która rozpocznie się w centrum Kotelnicy Białczańskiej pomiędzy koleją numer IV i V. Po starcie zawodnicy podbiegają po stoku na szczyt Kotelnicy, a następnie zjeżdżają do tras biegowych. Na zakończenie pętli czeka ich wymagający podbieg na metę, która znajdować będzie się na samym szczycie Jankulakowskiego Wierchu. Sprawne poruszanie się po górach, spryt i odwaga to najważniejsze cechy każdego zbójnika. Biegacze, którzy staną na starcie zmierzą się nie tylko z wymagającą trasą, ale również z niewielkimi przeszkodami, które nie będą trudne, ale mogą wybić z biegowego rytmu i będą sprawdzianem dla ich charakteru.

Zwycięzca biegu otrzyma zbójeckie trofeum i nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia: GoPro, Thule, OS1st, Odlo i LifeProof, Mophie, Lifeproof, Fitbit, Urban Armor Gear Nagrodzone zostanie również sześć pierwszych kobiet i sześciu pierwszych mężczyzn. Jednak to nie wszystko co przygotowali partnerzy imprezy. Każdy uczestnik będzie miał szansę na otrzymanie nagrody poprzez udział w konkursie kreatywnym, który rozegra się w biurze zawodów podczas zapisów.

Nie jest jeszcze za późno, by zapisać się do udziału w Red Bull Bieg Zbójników. Wystarczy przyjść do biura zawodów na Jankulakowskim Wierchu w godzinach 8:00-10:00. Każdy narciarz otrzyma pakiet startowy, w którym znajdzie między innymi techniczną czapkę marki Odlo, przeznaczoną do aktywności zimowych.

 Red Bull Bieg Zbójników fot.Marcin Kin_Red Bull Content Pool

III EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska

27 lutego 2016 – start zawodów godzina 12:00

Opłata startowa:

50 zł – na miejscu w biurze zawodów, Jankulakowski Wierch

Translate »