New Balance ogłasza współpracę z marką INTEL

New Balance ogłasza współpracę z marką INTEL

Nie od dziś wiadomo, że technologiczną przyszłością z zakresu zdrowego trybu życia jest niezwykle prężnie rozwijający się rynek wearables, który przyciąga coraz więcej producentów. W tym roku zadebiutuje na nim smartwatch stworzony wspólnie przez New Balance i Intela.

Pierwszym produktem sygnowanym przez New Balance ma być smartwatch z systemem operacyjnym Android Wear, przeznaczony dla biegaczy.
Smartwatch nie będzie jednym produktem, który New Balance stworzy wraz z innymi firmami technologicznymi (jedną z głównych firm jestm.in. Google). Google powołał do życia dział pod nazwą Digital Sport (dosł. Cyfrowy Sport), którego zadaniem będzie skupienie się na zrozumieniu, motywowaniu i poprawie życia sportowców poprzez cyfrowe doświadczenia oraz technologie ubieralne.

Przyszłe portfolio wearables, sygnowane przez New Balance, składać się będzie z trzech kategorii: devices, czyli smartwatchy, embedded technology, tj. różnych czujników „wbudowywanych” w obuwie i stroje oraz performance sport – sprzętu sportowego, również wyposażonego w specjalne czujniki, które będą monitorować i analizować aktywność fizyczną sportowca. Smartwatch stworzony wspólnie przez New Balance i Intela ma zadebiutować na rynku na przełomie listopada i grudnia 2016 roku. Kolejne urządzenia pojawią się na przełomie 2017 i 2018 roku.

Więcej informacji: www.newbalancesklep.pl

Translate »