Niezastąpiony towarzysz podróży

Niezastąpiony towarzysz podróży

Kubek termiczny to praktyczny dodatek, z którym ciężko się rozstać na co dzień, zwłaszcza w chłodne jesienne poranki w drodze do pracy. To również niezastąpiony towarzysz osób, które spędzają większość czasu w podróży. Poznaj nowości marki Primus. Cechy szczególne: wysoka jakość i prosty, szwedzki design.

737900_trailbreak_mug737901_trailbreak_mug

Poręczność, niezawodność, design – to cechy, na które zwracamy uwagę przy wyborze kubka termicznego. Niezależnie od tego czy będziemy z niego korzystać w drodze do pracy, czy w podróży, chcemy mieć ze sobą odpowiedni model, który spełni swoją funkcję. Szwedzki producent kultowych kuchenek turystycznych, zaprojektował nową linię pojemników termicznych TrailBreak. Kubek termiczny TrailBreak wykonany został z wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu utrzymuje temperaturę napoju do kilku godzin. Posiada wygodny otwór w systemie „ClickClose”, który umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie, co sprawia że jest wyjątkowo szczelny. Bez problemu możesz go wrzucić do torebki lub plecaka. Kubek o pojemności 0,35 l dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i stalowym.

mg_0373-redigera

Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, aby wypić swoją ulubioną kawę lub herbatę każdego poranka – możesz zabrać ją ze sobą praktycznie wszędzie. Postaw na design, czerpiący wprost ze szwedzkiego minimalizmu.

mg_0435-redigera

Więcej informacji na www.primus.se

Translate »