Nowa aplikacja TomTom Sports już dostępna na polskim rynku

Nowa aplikacja TomTom Sports już dostępna na polskim rynku

TomTom wprowadził na polski rynek nową aplikację TomTom Sports, która nie tylko wskazuje dane dotyczące aktywności, ale także motywuje użytkowników do działania.

Aplikacja TomTom Sports pomaga użytkownikom w treningach poprzez dostarczanie informacji o każdej aktywności. Jest dostępna na system iOS i Android, łączy się ze wszystkimi urządzeniami
z kategorii TomTom Sports, śledzi wszystkie aktywności sportowe, umożliwia natychmiastowy wgląd w postępy użytkowników oraz ich rekordy życiowe.

„Użytkownicy mogą trzymać rękę na pulsie i realizować zamierzone cele dzięki otrzymywaniu użytecznych, spersonalizowanych informacji zwrotnych dotyczących treningów. Po raz pierwszy nasza aplikacja umożliwi użytkownikom nie tylko dostęp do danych dotyczących ich treningów, ale także szerszy wgląd w ich aktywności, dzięki któremu będą motywowani do działania” – komentuje Magdalena Marciniszyn TomTom CEE & SEE Marketing Manager.

Aplikacja TomTom Sports została stworzona we współpracy ze sportowcami oraz użytkownikami aplikacji fitness, tak aby pomóc im osiągnąć ich cele treningowe. Dzięki zebraniu opinii od osób, które rozpoczęły już swoją przygodę z aktywnością, aplikacja została dostosowana do ich potrzeb i ma na celu pomaganie w podtrzymywaniu motywacji.

TomTom Sports umożliwia także łatwą wymianę danych z innymi platformami, takimi jak np.: Strava, Nike+, Endomondo, MapMyFitness, Runkeeper i wiele innych.

Aplikację można pobrać tutaj:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomtom.Sports

https://itunes.apple.com/app/id1177411905

Więcej informacji na stronie: http://www.tomtom.com/sportsapp

UWAGA!! Promocja dla czytelników

Jesteś zainteresowany urządzeniami marki TomTom?

Wykorzystując kod rabatowy: PiotrS_ttsports

w sklepie: www.ttsports.pl

kupisz urządzenia TomTom Touch, TomTom Spark 3, TomTom Spark 3 Cardio lub TomTom Spark 3 Cardio+Music

100 złotych taniej!

Translate »