Nowa aplikacja TomTom Sports motywuje do działania

Nowa aplikacja TomTom Sports motywuje do działania

TomTom Sports ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej aplikacji sportowej, która nie tylko wskazuje dane dotyczące aktywności, ale także zawiera przydatne wskazówki treningowe i może być motywacją dla milionów użytkowników.

Nowe rozwiązanie oferowane przez TomTom Sports zostało stworzone we współpracy ze sportowcami
i użytkownikami aplikacji fitness. Jego celem jest pomoc w treningach poprzez wprowadzenie motywujących wiadomości, wskazanie trendów aktywności, porównań statystyk oraz funkcji umożliwiających dzielenie się informacjami w mediach społecznościowych. Aplikację wyróżnia również atrakcyjny i przyjazny użytkownikom design.

“Tworzymy urządzenia typu wearables od 2009 roku i od tego czasu wiele rzeczy uległo zmianie. Zasób danych, do których użytkownicy mają obecnie dostęp, może być przytłaczający. To, czego ludzie najbardziej potrzebują, aby walczyć z wymówkami i podtrzymać  postanowienia, to motywacja do ćwiczeń i zrozumienie tego, co naprawdę pomaga im osiągnąć cel. Dzięki naszej aplikacji użytkownicy otrzymają dane, które ułatwią im realizację założeń treningowych. Wprowadzenie nowego rozwiązania oznacza, że będzie to niezwykle fascynujący rok dla naszej marki w świecie sportu.” – powiedziała Corinne Vigreux, Współzałożycielka i Dyrektor Zarządzająca TomTom Consumer.

Aplikacja TomTom Sports umożliwia śledzenie w jednym miejscu aż 12 różnych aktywności tj. np.: bieganie, jazda na rowerze, pływanie, jazda na nartach, biegi górskie oraz wspinaczka.

Za pomocą nowego rozwiązania można monitorować swoje wysiłki i osiągnięcia tj. zmiany w składzie ciała[1] oraz tętno spoczynkowe1. Umożliwia także bardziej zaawansowanym sportowcom przeanalizować ich rezultaty niemal błyskawicznie, a dzięki inteligentnym porównaniom odnieść je do swoich rekordów życiowych.

Aplikacja TomTom Sports umożliwia także łatwą wymianę danych z innymi platformami, takimi jak np.: Strava, Nike+, Endomondo, MapMyFitness, Runkeeper i wiele innych.

Wkrótce dostępna na smartfony

Nową aplikację TomTom Sports będzie można pobrać w Apple Store i Google Play[2] w lutym. Będzie ona dostępna na smartfony z systemem iOS4 oraz Android[3], przeznaczona dla urządzeń TomTom Runner, TomTom Touch, TomTom Adventurer, TomTom Spark i TomTom Multi-Sport.

Więcej informacji na stronie: http://www.tomtom.com/sportsapp

Wideo dostępne tutaj: https://youtu.be/KoJ5tyJsi7o

Osoby zwiedzające targi CES mogą odwiedzić stoisko TomTom, aby dowiedzieć się więcej na temat aplikacji: Sands Expo Hall C, Stoisko #43705 (poziom 2).

 

Aplikacja TomTom Sports jest kompatybilna z następującymi urządzeniami:

Android: Aby zapewnić najwyższą jakość korzystania z aplikacji upewnij się, że korzystasz z telefonu
z Bluetooth Smart (4.1 lub nowszy) i Android wersja 4.4 lub nowsza. Aplikacja wymaga połączenia internetowego w celu wymiany informacji z urządzenia TomTom. Następujące modele telefonów
z systemem Android są kompatybilne:

  • Samsung S7, S7 Edge, S6, S6 Edge, S5, S5 Mini, S5 Plus, S4, S4 Mini, A3, A5, Note 3, Note 4, J5
  • Nexus 5, 5X, 6
  • HTC One M8, M9
  • LG G3, G4
  • Sony Xperia Z3, Z3 Compact, Z5, Z5 Compact
  • Huawei P8, P8 Lite
  • OnePlus One

Lista kompatybilnych telefonów z systemem Android będzie powiększana.

iOS: Aplikacja TomTom Sports działa na iPhone4 4S i nowszych oraz systemie iOS8 i nowszych. Aplikacja wymaga połączenia internetowego w celu wymiany informacji z urządzenia TomTom.

[1]Tylko przy użyciu urządzeń TomTom.

[2]Google Play jest  znakiem towarowym Google Inc.

[3]Android jest znakiem towarowym Google Inc.

4 iOS i  iPhone są znakami towarowymi Apple Inc.

 

Translate »