Nowa kolekcja odzieży przeciwdeszczowej, Wiosna-Lato 2016 od Helly Hansen.

Nowa kolekcja odzieży przeciwdeszczowej, Wiosna-Lato 2016 od Helly Hansen.

Piękno Skandynawii tkwi w symbiozie z naturą. Letnie deszcze sprzyjają bujnym łąkom, krajobrazom pełnym jezior i pól kwiatowych, które tworzą naturalny kobierzec na horyzoncie.

Helly Hansen kocha deszcz i rolę jaką ten odgrywa w codziennym skandynawskim stylu życia. Norweska marka zachęca do pracy i zabawy na zewnątrz bez względu na pogodę. Wyposażona w odzież z letniej kolekcji przeciwdeszczowej będziesz mogła wykonywać wszystkie codzienne czynności na zewnątrz bez zamartwiania się o pogodę.

62212_345

Cała kolekcja to połączenie skandynawskiego wzornictwa z najwyższą ochroną przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Każda z kurtek jest wyposażona w wierzchnią warstwę z tkanin technicznych Helly Tech® – wodoodporną, oddychającą  zdolną ochronić nas przed przemoczeniem.

 Damska kolekcja odzieży przeciwdeszczowej to szeroki wybór barw, wzorów i krojów dla wszystkich typów sylwetek.

Płaszcz W Lyness Jacket jest współczesnym odpowiednikiem klasycznego płaszcza przeciwdeszczowego. W nowych żywych kolorach oraz niepowtarzalnych kombinacjach graficznych. Kurtka W Lyness zabezpieczy Cię i utrzyma w suchości przez cały sezon.

62631_689

Wszechstronna kurtka W Bellevue Jacket to prosty, codzienny wygląd, który świetnie sprawdzi się podczas weekendowej wycieczki lub miejskiej przygody. Helly Hansen wnosi świeże spojrzenie na klasyczny płaszcz z odważnymi kolorami i grafikami, które sprawią, że wiosenny deszcz powitasz z uśmiechem.

62631_001

Kurtka W Appleton Jacket zapewnia idealne połączenie stylu i wydajności w czystej klasycznej postaci, która jest wystarczająco wszechstronna, aby go nosić w ciągu dnia lub nocą na mieście. Kurtka posiada kobiecy wygląd z wcięciem w pasie, duże przednie kieszenie na wszystkie potrzebne drobiazgi oraz obszerny kaptur idealny do zabawy w deszczu.

.62290_236

W Embla Light Summer Jacket z pewnością stanie się podstawą w kobiecej szafie. Współczesne spojrzenie na klasyczny trencz, który wykonany jest tkanin Helly Tech® , zapewniający najwyższą ochronę przed żywiołami, a dodatkowo niewiele waży. Podwinięte rękawy i związany pas pokazują kontrastujące wykończenie oraz nadają sylwetce  kształt klepsydry.

Translate »