Nowe funkcje sportowe i wellness w zegarkach GPS Garmin Forerunner

Nowe funkcje sportowe i wellness w zegarkach GPS Garmin Forerunner

Garmin udostępnił aktualizację oprogramowania zegarków biegowych z GPS Forerunner® 245, Forerunner 245 Music, Forerunner 745 i Forerunner 945, która dostępna jest dla wszystkich użytkowników bezpłatnie na platformie Garmin Connect.

Dzięki tej aktualizacji biegacze mogą skorzystać z następujących funkcji:

  • Udoskonalony pomiar VO2 max (pułap tlenowy): szacunkowy pomiar pułapu tlenowego podczas aktywności bieg jest teraz jeszcze dokładniejszy, ze względu na uwzględnienie specyfiki terenu i podłoża.
  • Ocena trudności wysiłku: możliwość dodania oceny trudności wysiłku i samopoczucia podczas treningu. Taka subiektywna ocena jest następnie dodawana do Garmin Connect™ jako część aktywności. Dostępne także w zegarkach Forerunner 45 i Forerunner 45S.
  • Minuty Intensywnej Aktywności: zegarek wskaże, kiedy i podczas jakiego wysiłku zostały zdobyte kolejne minuty intensywnej aktywności.

Dodatkowe aktualizacje dla zegarków Forerunner 245 i Forerunner 245 Music obejmują:

  • Codzienne sugestie treningowe – funkcja ta wskazuje rodzaj treningu, który pomoże w osiągnięciu celów treningowych. Wskazówki dotyczące biegania i jazdy na rowerze są oparte na historii treningowej z ostatnich tygodni, poziomie sprawności fizycznej i danych czasu regeneracji.

Dodatkowe aktualizacje dla zegarków Forerunner 745 i Forerunner 945 obejmują:

  • Zaawansowane monitorowanie i analiza snu Firstbeat Analytics™: zaawansowane dane dotyczące snu z podziałem na fazy dostępne są bezpośrednio na zegarku wraz z liczbową oceną jakości snu oraz informacjami na temat jego jakości i długości.
  • Aktywność Ultrarun: ten profil aktywności umożliwia pomiar czasu spędzonego w punktach żywieniowych i na postojach za pomocą timera odpoczynku.
  • Animacje treningowe na ekranie zegarka: Łatwe do naśladowania treningi, w tym kardio, treningi siłowe, joga i pilates, dostępne są w aplikacji Garmin Connect i synchronizowane bezpośrednio z zegarkiem.
  • Wiek sprawnościowy: udoskonalone szacunki wieku sprawnościowego użytkownika na podstawie wieku, historii aktywności, tętna spoczynkowego i BMI lub procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie.1

Aktualizacje dostępne są po sparowaniu zegarka z aplikacją Garmin Connect.

Produkty firmy Garmin, zaprojektowane z myślą o aktywnościach na zewnątrz, zrewolucjonizowały życie biegaczy, rowerzystów, pływaków i sportowców wszystkich dyscyplin na różnych poziomach zaawansowania. Zaangażowani w rozwój technologii, która pomaga ludziom pozostać aktywnymi i zwiększyć wydajność, pracownicy i projektanci Garmin wierzą, że każdy dzień jest okazją do innowacji i pobicia wczorajszych rekordów. Inne marki fitness firmy Garmin to Tacx® i Firstbeat Analytics.

Translate »