Nowe modele zegarków sportowych  G-SHOCK GBD-200

Nowe modele zegarków sportowych G-SHOCK GBD-200

Lekki, odporny na wstrząsy i uderzenia, bez trudu poradzi sobie z wodą– taki jest G-SHOCK GBD-200 – sportowy zegarek dedykowany miłośnikom biegania

G-SHOCK GBD–200 to model z linii G-SQAD – zegarków ze sportowymi funkcjami, zaprojektowanych z myślą o treningu i rywalizacji.

Model G-SHOCK GBD-200 zdobył uznanie biegaczy optymalną kompozycją legendarnej odporności,  funkcji i designu. W tym sezonie GBD-200 dostępny będzie w nowych kolorach – sportowej czerni i stylowej szarości. Oba nowe modele zachowują czarny kolor tarczy i wyświetlacza.

Niezmiennie zegarek podoba się zarówno mężczyznom jak i kobietom – niewielkie rozmiary i kultowy kształt pasować będą zarówno do sportowej jak i miejskiej stylizacji.

Zegarek GBD-200 posiada moduł  Bluetooth, co  pozwala na zarządzanie jego funkcjami z poziomu telefonu. Dzięki dedykowanej aplikacji G-SHOCK Move mamy możliwość planowania treningów i analizy postępów sportowych. Zegarek jest wodoszczelny do 200 m.

G-SHOCK GBD-200 posiada funkcje krokomierza, liczy spalone kalorie i prędkość. Bardzo widoczny wyświetlacz pozwala na wygodną analizę parametrów podczas treningu. Zegarek  został wyposażony w stoper, timer, alarm, funkcję drzemki, alarm wibracyjny.

Zegarek dostępny jest w sieci salonów TIME TREND,  na Timetrend.pl oraz u wybranych partnerów handlowych oficjalnego dystrybutora marki w Polsce –  GRUPY ZIBI S.A.

Translate »