Nowe obuwie Chiruca z linii Travel z technologią Gore-Tex Surround

Nowe obuwie Chiruca z linii Travel z technologią Gore-Tex Surround

Chiruca przedstawia kolejne modele z kolekcji jesień-zima 2018 z zastosowaniem innowacyjnej technologii Gore-Tex Surround! Obuwie z tą technologią idealnie nadaje się do turystyki pieszej, podróży ale również codziennego – miejskiego użytku. Właśnie dlatego dwa nowe modele zostały zaprojektowane jako wszechstronne buty miejskie!

Étnico i Aborigen to w zasadzie jeden model buta, ale w dwóch wersjach. Pierwszy z nich to buty w wersji MID – ponad kostkę, drugi zaś to klasyczne półbuty. Obie wersje posiadają modny, miejski look a także podeszwę z bocznymi otworami w podeszwie środkowej, które nadają im nowoczesnego, efektownego wyglądu ale przede wszystkim zapewniają komfort termiczny 360, który jest wyznacznikiem technologii GTX Surround.

Buty posiadają podeszwę Vibram Fuga z bieżnikiem posiadającym poprzeczne żłobienia zapewniające bardziej naturalny ruch stopy oraz zwinność. Śródpodeszwa wykonana z phylonu amortyzuje mikrowstrząsy powstające podczas marszu oraz absorbuje ciężar użytkownika. Zewnętrzna podeszwa wykonana z wykorzystaniem technologii Vibram Megagrip zapewnia doskonałą przyczepność zarówno na suchym jak i mokrym podłożu.

Cholewka wykonana ze skóry będzie dostępna w trzech różnych wariantach kolorystycznych! Ten model może nieźle namieszać na rynku!

Translate »