Nowe szaty Samuraja – G SHOCK GBD-H1000

Nowe szaty Samuraja – G SHOCK GBD-H1000

Na ten zegarek czekali wszyscy fani G-SHOCKA i miłośnicy sportów wyczynowych. Wreszcie w rodzinie japońskich wojowników G-Squad pojawił się model z szeregiem funkcji, które pozwalają monitorować solidny trening i motywować do pracy. Model GBD-H1000 nie boi się błota, potu, mrozu i śniegu. A jego cyfrowe serce uzbrojone w sensory monitoruje parametry życiowe właściciela i wszystko co ważne na zewnątrz . Konstrukcja zegarka zapewnia legendarną już wstrząsoodporność.

Technologia Tough Solar (zasilanie energią słoneczną wraz ze wskaźnikiem naładowania baterii) jest wspierana w razie potrzeby przez ładowarkę. Monitorujemy to, co liczy się w terenie – GBD-H1000 posłuży  jako  barometrtermometrwysokościomierz i cyfrowy kompas.  Ten model posiada wiele przydatnych funkcji, które sprawdzą się podczas aktywności fizycznej. Należą do nich: pomiar kalorii, alarm poziomu pulsu, pomiar tętna wyświetlany na tarczy w czasie rzeczywistym, dzięki umieszczonemu czujnikowi na deku, czujnik przyspieszenia

Czarny, cyfrowy wyświetlacz otrzymał podświetlenie Full-Auto LED. Zegarek wyposażono w czas światowy i automatyczny kalendarz (przydatne podczas międzynarodowych wypraw), stoper z dokładnością do 1 sekundy i limitem 100h oraz możliwością zapamiętania do 100 pomiarów, 5 timerów z funkcją auto powtarzania, dokładnością pomiarów do 1/1 sekundy i zakresem pracy do 60 minut, 4 alarmy dzienne z funkcją drzemki, alarm wibracyjnywyświetlanie powiadomień o przychodzących wiadomościach e-mail, SMS i połączeniach, funkcję zgubionego telefonu oraz tryb samolotowy (dezaktywuje GPS).

Zegarek charakteryzuje się wodoszczelnością na poziomie 200M, co pozwala na swobodne pływanie i nurkowanie z zegarkiem na ręku.

Teraz GBD-H1000 dostępny jest w dwóch nowych kolorach – stonowanej czerwieni i futurystycznej przezroczystości z neonowymi detalami. Model GBD-H1000 dostępny jest w salonach Time Trend i na www.timetrend.pl

Link do G-SHOCK GBD-H1000: https://www.timetrend.pl/szukaj?controller=search&s=gbd-h1000

Translate »