Nowości od G-SHOCK – model GA-2200 Carbon Core Guard.

Nowości od G-SHOCK – model GA-2200 Carbon Core Guard.

G-SHOCK prezentuje nowości w kolekcji zegarków z kopertą z obudową wzmocnioną karbonem. Zastosowane włókno węglowe czyni zegarek jeszcze bardziej odpornym na uszkodzenia mechaniczne (Carbon Core Guard). Najnowszy model G-SHOCK GA-2200 to esencja funkcjonalności, legendarna odporność i znakomity design. Kształt koperty przypomina model GA-2000 jednak z ostrzejszym, industrialnym twistem przypominającym GA-900. Cyfrowo-analogowy wyświetlacz wyraźnie prezentuje niezbędne dane. Tarczę podświetla system Double LED Light i Super Iluminator. Zegarek G-SHOCK GA-2200 jest wodoszczelny oraz w pełni odporny na wstrząsy i uderzenia. W modelu GA-2200 zastosowano dodatkowy zewnętrzny element obudowy, którego zadaniem jest ochrona koperty.

Kompaktowy G-SHOCK zachwyca designem – dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych, w tym niezwykły w rodzinie G-SHOCK turkus, następnie neonowy pomarańcz, czarny full black oraz grafitowy z elementami turkusu.

W każdej z czterech wersji japońscy projektanci wyróżnili kolorystycznie na tarczy element wskaźnika czasu światowego, przez co zegarek nabiera nowoczesnego, sportowego wyglądu. Prezentacje czasu światowego uruchamiamy w tym modelu jednym przyciskiem. G-SHOCK GA-2200 posiada przydatną funkcję hands, przy pomocy jednego przycisku zmieniamy położenie wskazówek – by odsłonić dane prezentowane na wyświetlaczu cyfrowym.

Model G-SHOCK GA-2200 dostępny jest w sklepach Time Trend i na time trend.pl.

Translate »