Nowy członek w rodzinie BABY G– specjalnie dla dziewczyn

Nowy członek w rodzinie BABY G– specjalnie dla dziewczyn

Zegarek  BABY-G BA-110PL-7A to idealne połączenie siły i funkcjonalności marki  G-SHOCK oraz modnego, kobiecego designu. Jak wszystkie zegarki japońskiej marki, nowy BABY-G jest całkowicie wstrząsoodporny, przez co jest idealnym towarzyszem podczas aktywności sportowej w terenie.

Nowy model BABY-G  wyposażony jest w funkcję automatycznego kalendarza oraz prezentacji  różnych stref czasowych.  Zarządzanie czasem ułatwia alarm z opcją drzemki, a aktywnośc sportową zmierzą timer i stoper.

Lekki i zgrabny zegarek dopracowany jest w najmniejszym szczególe z japońską starannością. Okrągła tarcza doświetlana diodą LED prezentuje czas zarówno w formacie analogowym jak i cyfrowym. Całość chroni szkło mineralne, odporne na zarysowania.

W modelu BABY-G BA-110PL-7A japońscy projektanci postawili na bardzo futurystyczny design. Zarówno koperta, jak i pasek zegarka wykonane są z transparentnego tworzywa. Jedynie na tarczy widać niuanse w kolorach baby bink i baby blue.  Dzięki temu zegarek jest uniwersalnym dodatkiem do praktycznie każdej  stylizacji. Znakomicie wygląda w sportowym zestawieniu i pasuje do bardziej codziennych outfitów, akcentując delikatnie naszą sportową naturę

Zegarek BABY-G BA-110PL-7A dostępny jest w sklepach Time Trend oraz na timetrend.pl.

Translate »