Nowy model w linii G-SHOCK MTG– mityczny feniks dołącza do drużyny japońskich mocarzy.

Nowy model w linii G-SHOCK MTG– mityczny feniks dołącza do drużyny japońskich mocarzy.

G-SHOCK z prestiżowej linii MTG.  Model  G-SHOCK MTG-B2000PH to  egzemplarz wyjątkowy w każdym calu, japońscy projektanci dedykowali go figurze mitycznego chińskiego feniksa, który jest symbolem cnoty i wdzięku.

Błękitny feniks w mitologii Wschodu przynosi szczęście  i dostatek. Ten cudowny ptak symbolizuje elementy, z jakich składa się wszechświat – jego głowa to niebo, oczy to słońce, plecy to księżyc, łapy to ziemia a ogon to planety. Dlatego uważano go za idealne łącze między naszym światem a niebiosami. Feniks to wytrzymałość, siła i piękno – wszystkie cechy, którymi od zawsze kierują się twórcy marki G-SHOCK.

Model MTG-B2000PH tak, jak inne w serii MTG łączy w niezniszczalny sposób elementy metalowe  z ultra wytrzymałym karbonem. W modelu dedykowanym feniksowi całość pokrywa powłoka IP double rainbow, która opalizuje  odcieniami  barw od żółtego po czerwień i sprawia, że nasz zegarek nabiera życia z każdym ruchem nadgarstka.

Powłoka IP jest unikalna dla każdego zegarka – nie ma dwóch takich samych egzemplarzy.

Elegancki, błękitny pasek jest szlachetnym tłem dla żyjącej kolorem koperty.

Komunikacja przy użyciu bluetooth  pozwala na zarządzanie zegarkiem z poziomu telefonu.

G-SHOCK MTG –B2000PH pobiera aktualny czas z serwerów, jeśli przemieszczając się zmieniamy strefy czasowe.

MULTIBAND 6 automatycznie koryguje czas poprzez kalibrację sześciu sygnałów na świecie, nawet jeśli  w danym momencie nasz zegarek nie jest sparowany z telefonem. Zegarek wykorzystuje podświetlenie tarczy high-brightness LED illumination, posiada funkcje Dual Time, stopper i wiele innych

Za jego zasilanie odpowiada sprawdzony system solarny Tough Solar.


Zegarek dostępny jest na timetrend.pl i w sieci partnerów handlowych Zibi.

O G-SHOCK

Zegarki G-SHOCK to symbol wytrzymałości i mocy. Wiernie służą podczas najbardziej wymagających wyzwań. Nie straszne są im żywioły wody, ziemi i powietrza, a unikalna konstrukcja G-SHOCK pozwala im przetrwać wstrząsy i uderzenia.
Marka G-SHOCK narodziła się w 1983 roku, w rodzinie Casio, w Japonii. Twórca marki – inżynier Kikuo Ibe konsekwentnie poszukiwał rozwiązania, które pozwoli uodpornić wrażliwy mechanizm zegarka na wstrząsy. Pomimo wielu nieudanych prób Kikuo Ibe nie poddał się, a pasja i determinacja twórcy przyniosły sukces  i narodziła się rewolucja – pierwszy wstrząsoodporny model kultowej kostki – DW-5000C. Od tego momentu zegarki G- SHOCK zaczęły podbijać świat.
Zegarki G-SHOCK są produkowane przez CASIO.  Wszystkie zastosowane w procesie produkcji elementy powstały w fabryce marki. To gwarancja niezmiennej jakości, która charakteryzuje japońskiego lidera w produkcji zegarków kwarcowych.

Zegarki G-SHOCK są odporne na wstrząsy i siły odśrodkowe – pierwsze zegarki G-SHOCK charakteryzowała unikalna koperta, która perfekcyjnie chroniła moduł przed wszelkimi wstrząsami! Do dziś w kolekcji G-SHOCK znajdziemy kolejne pokolenia klasycznej kostki – seria DW-5600.

Wodoszczelność – Zegarki G-SHOCK są wodoszczelne w standardzie do 200m

Wyjątkowe funkcje – kolekcje GSHOCK projektowane są z myślą o różnych dyscyplinach sportu czy aktywności. Ich funkcje odpowiadają m.in. potrzebom pilotów, nurków, komandosów czy żeglarzy.

Zegarki G-SHOCK – kolekcje

Od momentu wielkiej premiery kolekcja G-SHOCK zdobyła serca milionów fanów. Zegarki G-SHOCK rozwijają się z kolejnymi pokoleniami miłośników i tworzą obecnie pięć kategorii:

– zegarki G-SHOCK ORIGINAL – esencja designu i fundament funkcjonalności G-SHOCK

– zegarki G-SHOCK G-SQUAD – modele uzbrojone w funkcje sportowe, posiadające Bluetooth i dedykowaną aplikację G-SHOCK CONNECTED oraz G-SHOCK MOVE

– zegarki G-SHOCK G-STEEL – ekskluzywna miejska linia mocarzy G-SHOCK

– zegarki G-SHOCK MASTER OF G – kolekcja dla prawdziwych bohaterów wyposażona w funkcje, pozwalające przetrwać najtrudniejsze warunki na ziemi, lądzie i w powietrzu

– zegarki G-SHOCK EXLUSIVE – linia dla najbardziej wymagających fanów marki, w której znajdziemy linie: MTG (Metal twisted) oraz najbardziej luksusową MR-G, która zawsze występuje w limitowanych ilościach i wykonywana jest ręcznie, w fabryce CASIO w Yamagata.

Translate »